• Новини
  • Вітаємо наших ліцеїстів - переможців ll обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН
Понеділок, 01 березня 2021 18:44

28-го лютого завершився другий тур обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт членів Малої академії наук.

Ліцеїсти достойно представили власні наукові роботи, про що свідчать три призові місця.

Диплом першого ступеня отримав Крутько Іван, учень ll курсу математичного класу (керівник Бугаєць Н. О.).

Дипломами третього ступеня відзначені роботи Ручки Оксани, учениці ll курсу природничого класу (керівник Кузьменко Л. П.) та Нечваля Олексія, учня ll курсу історичного класу (керівник Пархоменко І. І.).

Щиро вітаємо учнів та педагогів із перемогою! Бажаємо подальших успіхів у досягненні наукових вершин!