Четвер, 22 жовтня 2020 21:54

Інтерв'ю з президентом ліцею

20 жовтня 2020 року учні Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради при НДУ імені М. Гоголя обрали свого президента. Перемогу здобув учень І курсу історичного класу Боровик Артур.

-         Що ви зараз відчуваєте?

-         Напевно, те, що й усі, коли здобувають перемогу:  радість, окриленість, але, чесно кажучи, зараз хвилююся більше, ніж під час передвиборчої кампанії, бо ще не до кінця усвідомив, що ліцей обрав саме мене.

-         Для вас це вже не перша перемога у президентських виборах?

-         Так, я 2 роки був президентом Ніжинської ЗОШ №17, але відповідальність бути президентом ліцею значно більша. Це нова сторінка мого життя й стимул розвиватися далі,  а також наполегливо працювати, щоб навчання та дозвілля ліцеїстів стало ще цікавішим.

-         З чого почнете шлях президента ліцею?

-         Почну зі слів вдячності людям, які допомагали та підтримували мене під час передвиборчої кампанії та дебатів. Зокрема, своєму класному керівнику Бурльовій Марині Сергіївні та Крапив’янській Ользі Станіславівні за конструктивну критику та поради, які будуть мотивувати мене в подальшій президентській діяльності.  Дякую своїм однокласникам за колосальну підтримку, теплі слова, щирі посмішки та дружні поради, які постійно стимулювали рухатися вперед і не здаватися. Дякую за сприяння у проведенні передвиборчої кампанії, розповсюдженні в соціальних мережах передвиборчої програми, відеозвернень, запису дебатів та контролю підрахунку голосів учасникам ліцейського самоврядування: Ігнатушко Олександрі, учениці І курсу лінгвістичного класу, Фроловій Вероніці та Костриці Руслані, ученицям ІІ курсу лінгвістичного класу, Кресан Софії, учениці  І курсу природничого класу, Пахоль Марії та Андрук Тетяні, ученицям ІІ курсу природничого класу, Щукіній Тетяні та Козаченко Альоні, ученицям І курсу історичного класу, Рубах Ангеліні, учениці ІІ курсу історичного класу, Шукліній Каріні та Глазковій Вікторії, ученицям І курсу математичного А класу, Коваленко Анні та Кучуману Миколі, учням І курсу математичного Б класу. ДЯКУЮ усім ліцеїстам, які в мене повірили та підтримали! Це – наша спільна перемога!

-         Що можете сказати про своїх конкуренток? Чи важко було змагатися за перемогу з дівчатами?

-         Окремо хочу звернутися й сказати «ДЯКУЮ!» не конкуренткам, а красивим, щирим, ерудованим, амбітним дівчатам – Свіріній Дар’ї та Коломійченко Катерині, які були гідними суперницями й показали мені, що перемога ніколи не буває легкою й потребує великих зусиль. Хочу запросити їх до своєї команди. Запропоновані ними передвиборчі ідеї заслуговують на увагу й неодмінно мають бути виконані! Матиму за честь працювати з такими розумними красунями!

-         З якими словами ви хотіли б звернутися до ліцеїстів уже як президент?

-         Хочу сказати, що кожен голос, кожну віру в мене, кожну надію ліцеїстів я обов’язково виправдаю! Ще раз хочу підкреслити, що це - не моя, а наша спільна перемога, і в цьому наша сила! Тож тільки ВПЕРЕД і тільки ВГОРУ!!!!

Кореспондентка центру «MediaStartap» Руслана Костриця