Субота, 01 лютого 2020 10:44

"Найрозумніший"

«Найрозумніший»

Останній день січня завершився традиційною щорічною інтелектуальною грою «Найрозумніший», яка проходила з нагоди святкування Дня Соборності України та вшанування пам’яті героїв Крут. У грі брали участь учні всіх класів ліцею, рекордна кількість учасників була делегована 1м курсом математичного класу. Перед початком гри ліцеїсти мали можливість познайомитись та дізнатись один про одного більше. Так, наприклад, Ядута Лілія захоплюється читанням та написанням своїх власних творів, Яценко Олег є затятим уболівальником київського «Динамо», Василенко Павло надзвичайно зосереджений на підготовці та успішному складанні ЗНО, Щербина Анастасія займає активну громадянську позицію та є частиною дружньої команди Ніжинського Молодіжного центру. А Катя Крокова, у свою чергу, як переможниця минулорічної гри, поділилась з усіма своїм досвідом : «Найрозумніший - це фарт, я до сих пір не можу усвідомити, що здобула 1 місце у 2019 році. Тому, окрім знань, надзвичайно важливо довіряти своїй інтуїції та мати швидку реакцію. Хочу побажати всім успіху, достойної гри і, головне, дослухатися до свого внутрішнього голосу».

Оцінювало гру наше вельмишановне журі у складі заступника директора з НВР Семенової Марини Валентинівни, психолога ліцею Солдатенко Світлани Володимирівни та випускника ліцею, представника міської команди з  гри «Що? Де? Коли?» Самойло Володимира.

Гра складалась із трьох раундів. У першому раунді «Україна. Європа. Світ» потрібно було дати відповіді на 12 тестових запитань. До другого раунду перейшли 6 ліцеїстів, які набрали найвищу кількість балів у 1 раунді. Цей раунд передбачав собою 6 категорій знань «Українські Президенти», «Українська музика», «Український футбол», «Історія української науки та техніки», «Український кінематограф», «Географія України». З кожної категорії можна було обрати питання на бажану кількість балів 10, 20, 30, 40 чи 50. У третьому раунді, до якого перейшли лише три учасники, потрібно було за 1 хвилину дати якомога більшу кількість правильних відповідей на запропоновані питання.

Таким чином місця у грі розподілились таким чином:

1 місце вдруге здобула Кроковна Катерина, учениця 2 курсу лінгвістичного класу;

2 місце – Зощенко Андрій, учень 2 курсу історичного класу;

3 місце – Новик Валерій. Учень 1 курсу історичного класу.

Тож вітаємо першокурсників із почином! А другокурсникам дякуємо за прекрасний приклад для наслідування!

Педагог-організатор,

вчитель географії,

Крапив'янська Ольга Станіславівна

Олексій Левенко, фотокореспондент центру "MediaStartap"