Неділя, 22 вересня 2019 20:39

Точка перетину двох класів

Початок вересня і нового навчального року в ліцеї - це нові знайомства, знання, досвід, враження, поїздки…

У суботу, 21 вересня, учні 1 та 2 курсів математичних класів мали можливість весело та з користю провести свій вільний час, більше дізнатися один про одного.. Класні керівники, Негода Віталіна Василівна та Солдатенко Світлана Володимирівна упродовж дня піднімали бойовий дух на майбутній навчальний рік. Діти мали цікаву розважальну програму. Сміх лунав на весь ліс, адже то МАТЕМАТИКИ знайомились за допомогою всіляких конкурсів. Потім перщо- та другокурсники пікнікували. Перекус видався на славу. Хоча на зупинку зранку приїхали сонні та заспані ліцеїсти, решту дня грали в різноманітні ігри, серед яких футбол, волейбол, бадмінтон, «Мафія» і не тільки. Додому поверталися всі задоволені та щасливі.

Отже, сміливо можна сказати, що графіки двох математичних класів перетнулися, і сподіватимемося, що упродовж наступного навчального року вони йтимуть разом, пліч-о-пліч.

Щербина Анастасія, учениця І математичного класу

Негода Віталіна Василівна. класний керівник