Понеділок, 03 грудня 2018 20:05

З Днем народження, ліцею!

Цю подію чекали всі: учні та вчителі,  і ось, нарешті – ліцею 25 років! У  Ніжинському державному університеті ім. М. Гоголя відбулося грандіозне свято на честь Дня народження нашого навчального закладу.

Неабиякий шарм та красу на сцені випромінювали ведучі свята, серед яких були не тільки учні: Соболєва Валерія,Калениченко Анастасія, Олицький Богдан та Крапив’янський Всеволод, а й наші  вчителі: Кіндєєв Павло Вікторович, Крапив’янська Ольга Станіславівна ,Шапар Ангеліна Дмитрівна  та  Лепьошкіна Оксана Вікторівна.

Розпочалося свято з єднального флешмобу, в якому взяли участь всі ліцеїсти. Флешмоб був наповнений великим почуттям любові до свого рідного навчального закладу.

Цікавою родзинкою свята, було те, що кожен виступ був присвячений ліцейському кадру: вчителям, учням, випускникам, підтримці, вдячності, батькам,друзям, Ніжину…

Зорема, перший кадр був про рідне місто. Продемонструвати свою любов до Ніжина вдалося учениці 2 курсу лінгвістичного класу Анастасії Калениченко з віршем «Я навіки закохана в Ніжин» та учениці 1 курсу математичного класу Ользі Пархоменко з піснею «Це моє місто».

Наступною сходинкою стали учні та наші випускники.  Команда «Фортеця», яка є атрибутом нашого ліцею показала, наскільки вони люблять та готові захищати свою країну.

Танок у виконанні 1 курсу лінгвістичного класу  ще раз продемонстрував, яких талановитих людей має ліцей. А найбільше оплесків отримав виступ  учениць 1 та 2 курсів лінгвістичних класів, які  показали дуже чуттєвий, запальний та сучасний танець.

Випускники ліцею ніколи не забувають про свій другий рідний дім, тож свої привітання передали у відео-презентації.

Ну і, звичайно,яке ж свято без наших вчителів. Це – «золотий фонд ліцею», вони – це основа,без якого б ліцей не отримав таку популярність серед учнів. На святі вчителі продемонстрували свої таланти в гумористичному жанрі, а також подарували усім пісню, що було дуже неочікувано й приємно.

Чесно кажучи, важко уявити,  що нашому навчальному закладу - 25 років. Він невпинно росте, удосконалюється  та стає кращим – все це завдяки підтримці учнів, батьків, вчителів та всіх небайдужих до долі нашого ліцею. Особисто хочеться сказати «дякую» всім, хто долучається до процесу процвітання ліцею: директору, заступникам та вчителям - ви той елемент, без якого ліцей – не ліцей.

А тебе, ліцею, ще раз вітаю з Днем народження!

Учениця 2 курсу лінгвістичного класу

Дворник Вероніка.

Учитель англійської мови Афанасова С. І.