Субота, 27 жовтня 2018 12:45

Запали свою зірку

Наш ліцей – епіцентр талантів, і кожен ліцеїст наділений неймовірними здібностями. Свято «Запали свою зірку» – ще одна можливість проявити себе, показати свою майстерність і творчість. Актова зала Ніжинського державного університету ім. М. Гоголя була відкрита для всіх охочих поринути в атмосферу талантів та отримати незабутні враження від побаченого.

Свято розпочалося з довгоочікуваного моменту – інавгурації Президента ліцею. Цьогорічними кандидатами були: Радченко Олександр (учень 1 курсу математичного класу), Олицький Богдан (учень 1 курсу природничого класу) та Масюта  Дарина (учениця 2 курсу історичного класу). Безперечно, кожен доклав чимало зусиль, розроблюючи свої проекти, та представив себе на найвищому рівні.

Директор ліцею Алєксєєнко Світлана Геннадіївна першою побачила прізвище переможця виборів і оголосила нового Президента ліцею – Олицького Богдана. Новообраний Президент виголосив промову та подякував усім, хто його підтримував.

Особливу урочистість заходу додало наше вельмишановне журі: Свістов Євгеній Васильович, Яковенко Катерина Олександрівна та Алєксєєнко Катерина Ігорівна.

Свято відкрила учениця 1 курсу природничого класу Коврова Анастасія, виконуючи  пісню з глибоким змістом про наше життя «Небо знає».

Наступний виступ був не менш запальним: гурт  Let’s Dance  2 курсу математичного класу представив постанову Hafanana, яка допомогла зануритися в «олдскульну» атмосферу.

Яке ж свято без поезії, адже це «діамант, величиною в слово». До уваги присутніх учениця 2 курсу лінгвістичного класу Калениченко Анастасія представила вірш «Дитинство», у якому говориться про те, що ми повинні хоч на хвилинку поринути в світ дитинства.

Учениці 1 курсу лінгвістичного класу Діана Остряниця та Марина Колесник виконали  танець,  овіяний романтикою сходу та вишуканості.

Настрій глядачам підняла гумореска «П’ятак», яку продекламувала учениця 1 курсу історичного класу Дар’я Мірошниченко.

Композиція «Восьмий колір», яку виконала учениця 2 курсу історичного класу Дарина Масота,  занурила у світ кохання та почуттів. Доповнили ліричну атмосферу учні 1 курсу математичного класу Волох Дмитро та Головач Варвара, продемонструвавши ніжну та чуттєву гру на гітарі. Наступний виступ учениці 1 курсу лінгвістичного класу Каріни Шуст, яка виконала пісню українського гурту «Один в каное» – «Човен».

У танці можна виразити всі свої почуття, переживання та хвилювання, показати будь-які емоції. Усе це глядачі відчули і побачили у танці «Тримай мене міцно» у виконанні Діани Корди, учениці 1 курсу математичного класу. Учениця 1 курсу історичного класу Валерія Падалка виконала пісню «За буйки». Цікаво було спостерігати за художньою композицією «Намалюю свою долю» у виконанні Марії Грушко, учениці 1 курсу природничого класу.

Україна – країна пісень про велич та чарівність. Учениця  2 курсу лінгвістичного  класу  Пліско Христина вирішила подарувати запальну  пісню «Одна калина», яка викликала безліч позитивних емоцій та найбільше оплесків.

Феєричним та запальним був гімнастично-хореографічний номер від колективу  Dream Team учнів 1 курсу лінгвістичного класу. Носенко Ангеліна, учениця 1 курсу лінгвістичного класу, виконала загадкову пісню під назвою Mad world.

Енергійним та красивим був танець «Повітряний екіпаж» у виконанні учасників зразкового ансамблю бального танцю «Шанс». Романтичним та  талановитим був виступ учениці 1 курсу математичного класу Ольги Пархоменко, яка виконала пісню французькою мовою та занурила всіх у неймовірний світ почуттів. Завершальним виступом була гра на фортепіано у виконанні учениці 2 курсу історичного класу Лаврінець Анни.

Свято завершилось, і наше журі з великою радістю нагородило всіх учасників свята почесними грамотами. «Запали свою зірку» дало змогу ще раз переконатися, що ліцей  має багато цікавих, неординарних та крутих учнів, які завжди працюють та вдосконалюють себе!

Вероніка Дворнік, учениця ІІ курсу лінгвістичного класу