Історичний клас

• Історія – скарбниця наших діянь, свідок минулого, приклад і повчання для сьогодення, застереження для майбутнього.

М. Сервантес

Історичний профіль є одним із найцікавіших та найоригінальніших. Учні історичного класу є справжніми дослідниками минулого, знавцями законодавчої й нормативної бази держави. Це колектив шукачів, які прагнуть до всього нового, прогресивного.
    Історичний клас ділиться на: історико-правознавчу та історико-філологічну групи.
    В історико-правознавчій групі профільними предметами є: історія України, всесвітня історія, правознавство. Цікавими є курси за вибором та факультативи: «Розв’язування юридичних задач», «Історія української культури: від середньовіччя до початку новітньої доби».
    В історико-філологічній групі профільними предметами є: історія України, всесвітня історія, іноземна мова (англійська). Цікавими є курси за вибором та факультативи: «Писемне мовлення», «Практикум із синтаксису української мови».
    Учні історичного класу є активними членами ліцейського наукового товариства, переможцями та призерами ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт Малої академії наук України. Ліцеїсти беруть активну участь у різноманітних інтелектуальних, краєзнавчих та творчих конкурсах.

• Другий курс історичного класу – міцний, дружний колектив, першочерговими завданнями якого є глибоко вивчати історію України, правознавство, державну та іноземні мови. У недалекому майбутньому випускники бачать себе істориками, археологами, юристами, телеведучими, музейними працівниками, перекладачами. Щоб здійснилися мрії, учні наполегливо працюють на уроках, відвідують заняття з додаткових освітніх послуг, займаються самоосвітою.
    Ядута Лілія, Нечваль Олексій, Рубах Ангеліна проводять наукові дослідження, підготували на конкурс роботи МАН з історії та правознавства. Учні цікавляться літературою, роблять перші кроки в написанні поетичних та прозових творів.
    Історики хочуть бути здоровими й красивими, тому відвідують фітнес-клуби, спортивні секції. Ковальовський Денис, Сімонов Нікіта опановують прийоми бойового самбо, дзюдо. Учні класу люблять танцювати. У вільний від навчання час Шовкун Анастасія, Журавльова Поліна, Бондар Анна випробовують себе в народних, східних, сучасних танцях.

Історичний клас 2019-2020

М. Сервантес

Учні історичного класу є справжніми дослідниками минулого.  Ми – це маленька сім’я, у якій і радощі, і невдачі – навпіл. Це коллектив шукачів, які прагнуть до всього нового, прогресивного.

Історичний клас ділиться на історико-правознавчу та історико-філологічну групи.

В історико-правознавчій групі профільними предметами є історія України, всесвітня історія, правознавство. Цікавими є курси за вибором та факультативи, такі як «Розв’язування юридичних задач», «Правознавство», «Визначні постаті України XX ст.»,  «Історія української культури: від середньовіччя до початку новітньої доби».

В історико-філологічній групі  профільними предметами є історія України, всесвітня історія та іноземна мова (англійська). Серед курсів за вибором та факультативів привертають увагу  «Країнознавство»,  «Друга іноземна мова (німецька)», «Писемне мовлення», «Гіди-перекладачі» та «Англійська література».

Учні історичного класу є активними членами ліцейського наукового товариства. Вони є переможцями та призерами ІІ та ІІІ етапів конкурсів-захистів наукових робіт Малої академії наук України. Ліцеїсти беруть активну участь у різноманітних інтелектуальних, краєзнавчих та творчих як загальноліцейських та всеукраїнських конкурсах.

Випускники історичного класу є студентами:

•Київського національного державного університету ім. Т. Шевченка;

•Київського національного економічного університету ;

•Києво-Могилянської академії;

•Київської національної академії МВС;

•Харківської  національної академії ім. Я. Мудрого;

•Харківського національного університет цивільної оборони;

•Одеського національного юридичного університету та ін.

Чекаємо на майбутніх ліцеїстів! А випускниками пишаємось!