Історичний клас

Історія – скарбниця наших діянь, свідок минулого, приклад і повчання для сьогодення, застереження для майбутнього.

М. Сервантес

Учні історичного класу є справжніми дослідниками минулого.  Ми – це маленька сім’я, у якій і радощі, і невдачі – навпіл. Це коллектив шукачів, які прагнуть до всього нового, прогресивного.

Історичний клас ділиться на історико-правознавчу та історико-філологічну групи.

В історико-правознавчій групі профільними предметами є історія України, всесвітня історія, правознавство. Цікавими є курси за вибором та факультативи, такі як «Розв’язування юридичних задач», «Правознавство», «Визначні постаті України XX ст.»,  «Історія української культури: від середньовіччя до початку новітньої доби».

В історико-філологічній групі  профільними предметами є історія України, всесвітня історія та іноземна мова (англійська). Серед курсів за вибором та факультативів привертають увагу  «Країнознавство»,  «Друга іноземна мова (німецька)», «Писемне мовлення», «Гіди-перекладачі» та «Англійська література».

Учні історичного класу є активними членами ліцейського наукового товариства. Вони є переможцями та призерами ІІ та ІІІ етапів конкурсів-захистів наукових робіт Малої академії наук України. Ліцеїсти беруть активну участь у різноманітних інтелектуальних, краєзнавчих та творчих як загальноліцейських та всеукраїнських конкурсах.

Випускники історичного класу є студентами:

•Київського національного державного університету ім. Т. Шевченка;

•Київського національного економічного університету ;

•Києво-Могилянської академії;

•Київської національної академії МВС;

•Харківської  національної академії ім. Я. Мудрого;

•Харківського національного університет цивільної оборони;

•Одеського національного юридичного університету та ін.

Чекаємо на майбутніх ліцеїстів! А випускниками пишаємось!

Los Angeles Chargers Authentic Jersey