Історичний клас

Історія – скарбниця наших діянь, свідок минулого, приклад і повчання для сьогодення, застереження для майбутнього.   М. Сервантес

Учні історичного класу є справжніми дослідниками минулого. Ми – це маленька сім’я, у якій і радощі, і невдачі – навпіл. Це коллектив шукачів, які прагнуть до всього нового, прогресивного.

Історичний клас ділиться на історико-правознавчу та історико-філологічну групи.

В історико-правознавчій групі профільними предметами є історія України, всесвітня історія, правознавство. Цікавими є курси за вибором та факультативи, такі як «Розв’язування юридичних задач», «Правознавство», «Визначні постаті України XX ст.», «Історія української культури: від середньовіччя до початку новітньої доби».

В історико-філологічній групі профільними предметами є історія України, всесвітня історія та іноземна мова (англійська). Серед курсів за вибором та факультативів привертають увагу «Країнознавство», «Друга іноземна мова (німецька)», «Писемне мовлення», «Гіди-перекладачі» та «Англійська література».

Учні історичного класу є активними членами ліцейського наукового товариства. Вони є переможцями та призерами ІІ та ІІІ етапів конкурсів-захистів наукових робіт Малої академії наук України. Ліцеїсти беруть активну участь у різноманітних інтелектуальних, краєзнавчих та творчих як загальноліцейських та всеукраїнських конкурсах.

Випускники історичного класу є студентами:

• Київського національного державного університету ім. Т. Шевченка;

• Київського національного економічного університету ;

• Києво-Могилянської академії;

• Київської національної академії МВС;

• Харківської національної академії ім. Я. Мудрого;

• Харківського національного університет цивільної оборони;

• Одеського національного юридичного університету та ін. Чекаємо на майбутніх ліцеїстів! А випускниками пишаємось! .