Природничий клас

Неповторні хімічні формули, схожі на загадкову мозаїку; невідоме нікому іншому життя під мікроскопом; запах пригод під час польової практики.

Невже не схоже на казку?  Всі таємниці та підводні камені нашого світу чекають вас саме тут – у природничому класі!

Здається, що кожен з ліцеїстів і справді казковий герой, адже всі охоплені магією дружби, справжньою відкритістю та добром. У майбутньому учні природничого класу стануть лікарями, парфумерами, косметологами та будуть рятувати життя, дарувати молодість і красу всьому світу.

З моменту існування ліцею розпочав свою роботу природничий клас, де профільними предметами є біологія та хімія. Ґрунтовній підготовці з даного напрямку сприяють факультативи та спецкурси з профільних предметів, це: розв’язування задач з генетики, фізіологія людини, порівняльна морфологія, анатомія, фізіологія рослин, методи наукових досліджень, порівняльна анатомія і фізіологія тварин, розв’язування задач з хімії, основи якісного та кількісного хімічного аналізу. Навчальні заняття з профільних предметів в основному відбуваються в лабораторіях університету, де учні використовують матеріально-технічну базу вузу.

У цьому класі працювали і працюють кращі викладачі університету та педагоги ліцею.

Багато учнів займаються науковою роботою з медицини, хімії, екології, генетики, зоології, ботаніки, лісового та сільського господарства, психології, географії.

Високий рівень знань випускників класу дає можливість вступати до престижних вузів України: університет імені Т.Г.Шевченка, Києво-Могилянська академія, Київський Національний технічний університет (КПІ), НАУ, університет харчових технологій, медичний університет імені Богомольца, медичні університети Вінниці, Полтави, Сум, поповнюють студентські лави  НДУ імені Миколи Гоголя.

В результаті на даний час ми маємо прекрасних науковців, викладачів вищих навчальних закладів,  педагогів, фармацевтів, працівників харчової промисловості, лікарів.