Природничий клас

  • Природничий клас – неймовірне поєднання інтересів та талантів. Ми є математиками і хіміками, біологами і лінгвістами. Усе це - калейдоскоп природничого профілю, джерело енергії, знання і невичерпного позитиву. Учні природничого класу мають можливість вступати у найпрестижніші ЗВО. Тож випускники природничого класу – майбутні агрономи, екологи, біологи, ландшафтні дизайнери, косметологи, хіміки, медичні працівники… Саме нам випала честь у майбутньому рятувати планету від забруднення, берегти природний баланс, примножувати світ рослин і тварин, знайти еліксир здоров’я, краси і вічної молодості!
    Але наше життя у ліцеї – не лише навчання. Природничий клас - колектив творчих особистостей, де поєднуються інтереси до хореографії, образотворчого мистецтва, поезії. Природничники люблять веселе спілкування та подорожі. Адже, як казав Сократ: «Ніяке спілкування між людьми не має цінності без дружби». А природничий клас уміє дружити!

    • Природничий профіль можна вважати одним із перших факультетів ліцею, так як він існує з початку перших днів існування навчального закладу. Природничі науки є найцікавішими. Під час вивчення біології ми ознайомлюємося з властивостями та функціонуванням всього живого, а під час хімії робимо цікаві досліди та розв’язуємо задачі. Обидва предмети є дуже важливими: розуміння функціонування та властивостей навколишнього середовища ще нікому не заважало, тим паче допитливим учням 1 природничого. Тому давайте знайомитися. Для вивчення та застосування знань із біології та хімії, по-перше, треба бути дуже обережними, терплячими, кмітливими, добрими, відданими своєму заняттю. По-друге, що трішки творчості також не завадить. Тому в природничому класі зібралися саме такі учні. Ми завжди готові до нових відкриттів, активні, розумні, обожнюємо природу, та беремо участь у діяльності ліцею. Навчаємося не тому що так треба, а для того, щоб досягти великих цілей у майбутньому. Зі стін нашого класу виходять майбутні лікарі, видатні хіміки, біологи та науковці. Із першого дня знайомства ми стали маленькою сім’єю, у якій усі допомагають, поважають, а найголовніше, підтримують одне одного. Радо вітаємо всіх, ви нас запам’ятаєте надовго.

Природничий клас 2022-2023

  • Уненеж… Нежатин… Ніжин…
    Старовинне, незвичайне, незвідане місто. Місто, яке притягує до себе мільйони очей, думок. Що ж незвичного в цьому місті? Да багато чого. Ну хоча б узяти наш рідний ліцей. Це заклад, який об'єднує друзів, це заклад, який дає якісну освіту, це надзвичайний заклад… А чим же він надзвичайний? Ну хоча б тим, що є в ньому ексклюзивний клас. Клас, у якому навчаються, живуть, творять суперові природники та фізики. Чи можна поєднати непоєднуване? Дивлячись на наш клас, із упевненістю скажемо, що поєднати все можна.
    Ми різні… Ми унікальні… Ми неймовірні друзі…
    Де можна знайти художників?
    Ну звісно ж у нас!
    Де вчаться майбутні актори?
    Теж у нас!
    Де вчаться найкращі лікарі?
    Де опановують знання фізики-винахідники?
    Де танцівники світової сцени?
    Відповідь очевидна: у нашому природничо-математичному класі!!!

     

     

Природничий клас 2021-2022

  • Уненеж… Нежатин… Ніжин…
    Старовинне, незвичайне, незвідане місто. Місто, яке притягує до себе мільйони очей, думок. Що ж незвичного в цьому місті? Да багато чого. Ну хоча б узяти наш рідний ліцей. Це заклад, який об'єднує друзів, це заклад, який дає якісну освіту, це надзвичайний заклад… А чим же він надзвичайний? Ну хоча б тим, що є в ньому ексклюзивний клас. Клас, у якому навчаються, живуть, творять суперові природники та фізики. Чи можна поєднати непоєднуване? Дивлячись на наш клас, із упевненістю скажемо, що поєднати все можна.
    Ми різні… Ми унікальні… Ми неймовірні друзі…
    Де можна знайти художників?
    Ну звісно ж у нас!
    Де вчаться майбутні актори?
    Теж у нас!
    Де вчаться найкращі лікарі?
    Де опановують знання фізики-винахідники?
    Де танцівники світової сцени?
    Відповідь очевидна: у нашому природничо-математичному класі!!!

     

Природничий клас 2020-2021

Ми природничники, а це значить, що наше життя – це суміш формул та хімічних реакцій.
Як часто ми недооцінюємо значення справжньої дружби у нашому житті. Вірний друг завжди підтримає, розділить миті радості і розрадить у миті суму. Веселий жарт та кілька цікавих історій – і ось твої губи вже розпливаються в нестримній посмішці.
Як говорив філософ-гуманіст Нікколо Макіавеллі «Хороші друзі є у того, хто сам уміє бути хорошим другом».
Ми природничий клас – ми хіобім!
І у нас уже є свої маленькі секрети.
Ми знаємо, як мати стрункі підкачані ноги, бігаючи до нового корпусу НДУ декілька разів на день.
Якщо починати вчити хімію звечора, то ранок настає неочікувано.
Учити хімію ніколи не пізно, а якщо пізно, можна увімкнути лампу.
І той, хто проходить квест «знайди аудиторію в новому корпусі», потрапляє на пару з біології швидше за інших.
Ми, біологи, намагаємося жити у гармонії з навколишнім світом.
Ми знаємо, що молярність – це ступінь зіпсованості шуби.
А ще, якщо ластівки літають зовсім низько – це літючі миші.
І що у мусі цеце в два рази більше вітаміну С, ніж у звичайній мусі.
Ми знаємо, що дехто з наших учителів мріє виростити у нашому класі ліс рук.
Але відступати нам нікуди, бо в магазинах суцільна хімія, на вулицю вийдеш – суцільна фізика, а поїдеш кудись – суцільна географія.
Ми також знаємо перше правило математики: якщо тобі щось здається простим, значить ти робиш це неправильно.
А наші батьки впевнені, що не так допомагає у навчання новенький ноутбук, як обіцянки його купити.
І тому ми впевнено крокуємо по країні під назвою Ліцей!
У світі цікавих пар та неординарних, творчих учителів!
Шляхом веселого спілкування та щирої дружби!

Природничий клас 2019-2020

Природа приємний наставник, і навіть не стільки приємний, скільки обережний і вірний.

Мішель Монтень 

Природничий клас має право називатися першим профілем ліцею, оскільки існує з моменту заснування навчального закладу. Профільними предметами є біологія та хімія, навчають яким неперевершені педагоги: Світлана Олександрівна Коваленко, Валентина Миколаївна Гавій, Олена Володимирівна Швидко, Наталія Павлівна Мазур, Олег Вадимович Москаленко. Ґрунтовній підготовці ліцеїстів з даного напрямку сприяють факультативи та курси за вибором, а саме: розв’язування задач з хімії, біохімічні основи життя, основи цитології. Навчальні заняття з профільних предметів відбуваються переважно в лабораторіях університету, де є можливість провести досліди та практичні роботи, використовуючи матеріально-технічну базу вишу.

Учні природничих класів – активні члени Наукового ліцейського товариства МАН України. Вони займаються написанням наукових робіт з медицини, хімії, екології, генетики, зоології, ботаніки, лісового та сільського господарства, психології, географії під керівництвом науковців таких як Борис Юрійович Кедров, Лариса Олексіївна Лобань, Людмила Петрівна Кузьменко, Тетяна Миколаївна Шовкун та інші досвідчені науковці.

Цікавими й незабутніми є традиційні знайомства між учнями І та ІІ курсів, які відбуваються в мальовничих лісах с. Хвилівка. Сучасні тинейджери дуже полюбляють подорожувати та вміють відпочивати. Екскурсії Україною мають не лише розважальний характер, адже різні куточки нашої країни багаті своєю історією й унікальні колоритом звичаїв та традицій, які варто знати кожному патріоту своєї держави. Природничники також беруть активну участь в організації та проведенні різноманітних загальноліцейських свят і конкурсів, їх виступи креативні й неповторні, надовго залишають в пам’яті та серцях глядачів позитивні емоції.

У майбутньому учні природничого класу стануть лікарями, які рятуватимуть життя своїм пацієнтам, парфумерами, косметологами, які даруватимуть молодість і красу людям усього світу. Це й не дивно, адже високий рівень знань випускників дає можливість отримати освіту в престижних закладах вищої освіти таких, як: Національний медичний університет імені О.О.Богомольця, Вінницький національний медичний університет ім. І. Пирогова, Українська медична стоматологічна академія, Харківський національний медичний університет, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національний авіаційний університет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний університет «Києво-Могилянська академія»,Національний університет біоресурсів та природокористування України, Національний університет харчових технологій і, звичайно, Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя.

Якщо мрієте бути педіатром чи стоматологом, біотехнологом чи фахівцем з хімічної інженерії, не проґавте можливості стати до когорти дружніх ліцеїстів природничого класу!

Web Analytics
monarchy-univalent