Природничий клас

Природа приємний наставник, і навіть не стільки приємний, скільки обережний і вірний.

Мішель Монтень

Природничий клас має право називатися першим профілем ліцею, оскільки існує з моменту заснування навчального закладу. Профільними предметами є біологія та хімія, навчають яким неперевершені педагоги: Світлана Олександрівна Коваленко, Валентина Миколаївна Гавій, Олена Володимирівна Швидко, Наталія Павлівна Мазур, Олег Вадимович Москаленко. Ґрунтовній підготовці ліцеїстів з даного напрямку сприяють факультативи та курси за вибором, а саме: розв’язування задач з хімії, біохімічні основи життя, основи цитології. Навчальні заняття з профільних предметів відбуваються переважно в лабораторіях університету, де є можливість провести досліди та практичні роботи, використовуючи матеріально-технічну базу вишу.

Учні природничих класів – активні члени Наукового ліцейського товариства МАН України. Вони займаються написанням наукових робіт з медицини, хімії, екології, генетики, зоології, ботаніки, лісового та сільського господарства, психології, географії під керівництвом науковців таких як Борис Юрійович Кедров, Лариса Олексіївна Лобань, Людмила Петрівна Кузьменко, Тетяна Миколаївна Шовкун та інші досвідчені науковці.

Цікавими й незабутніми є традиційні знайомства між учнями І та ІІ курсів, які відбуваються в мальовничих лісах с. Хвилівка. Сучасні тинейджери дуже полюбляють подорожувати та вміють відпочивати. Екскурсії Україною мають не лише розважальний характер, адже різні куточки нашої країни багаті своєю історією й унікальні колоритом звичаїв та традицій, які варто знати кожному патріоту своєї держави. Природничники також беруть активну участь в організації та проведенні різноманітних загальноліцейських свят і конкурсів, їх виступи креативні й неповторні, надовго залишають в пам’яті та серцях глядачів позитивні емоції.

У майбутньому учні природничого класу стануть лікарями, які рятуватимуть життя своїм пацієнтам, парфумерами, косметологами, які даруватимуть молодість і красу людям усього світу. Це й не дивно, адже високий рівень знань випускників дає можливість отримати освіту в престижних закладах вищої освіти таких, як: Національний медичний університет імені О.О.Богомольця, Вінницький національний медичний університет ім. І. Пирогова, Українська медична стоматологічна академія, Харківський національний медичний університет, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національний авіаційний університет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний університет «Києво-Могилянська академія»,Національний університет біоресурсів та природокористування України, Національний університет харчових технологій і, звичайно, Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя.

Якщо мрієте бути педіатром чи стоматологом, біотехнологом чи фахівцем з хімічної інженерії, не проґавте можливості стати до когорти дружніх ліцеїстів природничого класу!