Субота, 13 лютого 2021 21:06

Романтичне свято

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Щороку 14 лютого відзначається День Святого Валентина, День всіх закоханих. Це свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Ліцей завжди підтримує атмосферу цього свята, адже це одне з найулюбленіших свят молоді.

Парламент ліцею разом з педагогом-організатором Ганною Юріївною Філь ініціювали ряд заходів до свята. Цьогоріч ліцейська програма святкування Дня закоханих передбачала:

-          Фотографування біля тематичної фотозони;

-          Конкурс креативних фото, розміщених на ліцейській сторінці в Інстаграм;

-          «Пошта Купідона»;

-          «Це прекрасне почуття…» вітання й тематичні конкурси в кожному класі;

-          Пошук ідеальних пар ліцеїстів (на сторінці ліцею в Інстаграм).

Напередодні свята представники ліцейського парламенту: Боровик Артур, Кресан Софія, Ольховик Анастасія, Вертелецький Дмитро, Кулініч Дмитро, Коваленко Сергій разом з педагогом-організатором святково прикрасили вестибюль, підготували тематичну фотозону для охочих   зробити креативне фото на згадку або для фотоконкурсу в Інстаграм. Створили «Пошту Купідона», щоб ліцеїсти надсилали валентинки своїм друзям чи коханим.

А 12.02.2021р. учнів кожного класу психолог ліцею Світлана Володимирівна та педагог-організатор Ганна Юріївна ознайомили з цікавими традиціями свята, провели тематичний конкурс «Хто я? Закохані пари» та вікторину, присвячену Дню закоханих.

Учням сподобався такий формат свята. Ліцеїсти були активними, доброзичливими, поринули в атмосферу свята.

Також актив парламенту запропонував гру: пошук ідеальної пари шляхом анкетування. Цікаво, яким буде підсумок – чи є серед дівчат та хлопців такі, що ідеально «підходять» один одному? Щодо конкурсу на краще креативне фото: переможець визначиться за кількістю «лайків». Результати анкетування та фотоконкурсу будуть оприлюднені 15 лютого на ліцейській сторінці в Інстаграм.

Попереду 14 лютого – День Святого Валентина – тож кожному бажаємо кохання, радості, романтичного настрою.

Педагог-організатор Г.Ю. Філь

Прочитано 269 разів
Web Analytics
monarchy-univalent