• Головна
  • Вступнику
  • Шановний дев’ятикласнику!

Шановний дев’ятикласнику!

Алєксєєнко Світлана Геннадіївна

Якщо Ви читаєте це звернення, то це означає, що життя ставить Вас у складну ситуацію вибору. Адже у кожної людини бувають періоди, коли вона починає розуміти, що всього, чим вона задовольнялась раніше, тепер недостатньо, коли виникають нові бажання й разом з ними – потреба у створенні нових умов для їх реалізації. 
Сьогодні Ви самі опинились у такій ситуації й роздумуєте про те, як ефективніше використати час, що залишився до вступу у вищий навчальний заклад, як при найменших затратах – фізичних, моральних, матеріальних – отримати найбільший результат і, звичайно ж, як зробити роки своєї юності дійсно неповторними. 
Якщо Ви хочете й можете навчатись, якщо вважаєте здатність людини до інтелектуальної праці Божим даром, якщо не боїтеся труднощів, якщо хочете мати найвірніших друзів у світі – Ніжинський ліцей Ніжинської міської ради при НДУ ім. М.Гоголя радо відкриває для Вас свої двері. 
Стануть учнями ліцею не всі, адже вступ відбувається за результатами конкурсних випробувань, до яких потрібно напружено готуватися. Але я вірю в те, що Ваші грандіозні плани, здійснення яких Ви гідні, стануть реальними і Першого вересня саме Ви із гордістю скажете про себе: "Я – ліцеїст!" 
Web Analytics
monarchy-univalent