Четвер, 28 січня 2021 11:29

Чим більше знаєш, тим більше можеш

Оцініть матеріал!
(4 голосів)

«Якщо ви володієте знанням, дайте іншим запалити від нього свої вогники»
Т. Фулпер

28 січня 2021 року ліцей радо зустрічав гостей, які прийшли на майстер-клас учителя історії Диченко В.В. «Викладання історії в контексті очно-дистанційного навчання: створення квестів за допомогою сервісу Genially». Серед присутніх були директор Міського ЦПРПП Кривенко І.О., консультанти Міського ЦПРПП Тимошенко О.О., Крапив’янська О.С., учителі історії ЗЗСО міста, директор ліцею Алєксєєнко С.Г., заступники директора Семенова М.В., Крапив’янська Л.В.

Диченко Вікторія Володимирівна поділилася з присутніми досвідом роботи із сервісом Genially, продемонструвала свої наробки та провела навчання для присутніх, як використовували сервіс в освітньому процесі. Диченко В.В. зазначила, що за допомогою сервісу Genially учителі можуть створювати неймовірно цікаві квести, презентації, флеш-картки, які дозволять педагогам швидко надавати учням зворотний зв'язок, активізувати їх пізнавальну діяльність.

Під керівництвом Вікторії Володимирівни, за розробленою нею покроковою інструкцією, присутні створювали історичний квест «Нащадки козаків». Допомагали присутнім працювати із сервісом Genially Крапив’янська О.С., консультант Міського ЦПРПП та Кіндєєв П.В., учитель інформатики ліцею.

Сучасний світ вимагає від учителів постійно вдосконалюватися, йди в ногу з часом, володіти різноманітними інформаційними технологіями як для очного так і для дистанційного навчання. Тому ми повинні постійно навчатися. Сподіваємося, що представлений досвід учителя Диченко В.В. стане в нагоді педагогам міста.

Крапив’янська Л.В., заступник директора з НВР    

Прочитано 371 разів

Галерея зображень

Web Analytics
monarchy-univalent