Вівторок, 29 вересня 2020 21:37

Онлайн STEM-квест «У світі математичної науки»

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Числа в нашому житті відіграює неймовірно важливу роль. Вона оточуює нас всюди. Це настільки буденно, що ми просто не помічаємо цього. З самого нашого народження ми набуваємо цілий ряд значущих для нас чисел. І потім числа та математика не покидає нас. Не варто забувати, що математика необхідна для дуже багатьох навчальних предметів. Дивимося ми спортивну програму або купуємо продукти в магазині, читаємо прислів'я або приказки, загадуємо чи загадки - всюди нас оточує математика.

Життя кожної людини оточена числами:

на дверях квартир;

на під'їздах будинків;

на будівлях;

на номерах машин;

Важко уявити наше життя зараз без чисел. Все змішається, переплутається. Життя дуже ускладниться. У відносинах між людьми з'явиться багато труднощів: починаючи з запізнень на роботу, різні зустрічі і закінчуючи міжнародними конфліктами. Числа мають дуже велике значення в повсякденному житті.

Ніщо не є таким цікавим, як розгадувати таємниці цифр. Але для ліцеїстів нашого навчального закладу немає нічого неможливого.

Такі числові загадки розгадували ліцеїсти перших курсів29вересня під час онлайн STEM-квесту «У світі математичної науки», яка проводилася на платформі G-Suite for Education. Сформувавшись команди, учасникам було запропоновано дати відповіді на запитання з різних галузей знань: історії, хімії, фізики, літератури, інформатики та логіки.Відповідями на поставлені задачі були числа.

Командам необхідно було дати відповідь на 8 питань на швидкість. Під час квесту вміння діяти, думати, швидко реагувати слугувало запорукою перемоги. Тож ліцеїсти вкотре довели, що вони найрозумніші й найкреативніші, адже високі результати показали всі команди, тож маємо такі результати:

1 місце – 1 Лінгвістичний (Капленко Крістіна, Кот Іван)

2 місце – 1 Природничий (Шевченко Максим,Бувайлик Ілля)

3 місце – 1 Історичний (Богдан Ігор, Артур Боровик)

Проведення такого заходу сприяло підвищенню мотивації навчальної діяльності, зокрема, у вивченні профільних дисциплін. Учні отримали гарний настрій та задоволення від участі й знову довели, що вони найкращі!

П. В. Кіндєєв, учитель інформатики

Прочитано 291 разів

Галерея зображень

Web Analytics
monarchy-univalent