П'ятниця, 04 вересня 2020 18:13

Наша мрія здійснилась!

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Якщо тобі скажуть, що мрії не збуваються - не вір. Вони здійснюються, якщо за них боротися ".
Наша мрія здійснилась!

Навчальний рік у Ніжинському ліцеї Ніжинської міської ради при НДУ ім. М. Гоголя розпочався з прекрасної новини-відкриття ігрової кімнати! Це місце унікальне, адже воно одночасно є осередком ліцейського самоврядування, де генеруються креативні ідеї щодо організації цікавого дозвілля наших учнів та місцем відпочинку після продуктивного робочого дня. Так ліцеїсти і вчителі матимуть можливість пограти в настільні ігри, поспілкуватись один з одним за філіжанкою чаю чи кави, переглянути улюблені кінострічки, стати частиною душевних літературних і акустичних вечорів, взяти для читання цікаву книгу та відвідати клуби за інтересами.
Усе б це не стало реальністю без допомоги наших надійних друзів, готових підтримати наші ініціативи та реалізувати їх. Зручні, сучасні та мобільні меблі, виготовлені за сприяння Наталії Радченко. Декоративні, м’які та комфортні аксесуари, створені за підтримки Наталії Копиці.  

Колектив учителів та учнів ліцею висловлює Вам слова вдячності та глибокої поваги! Дякуємо, що Ви з нами! Дякуємо, що завжди готові прийти на допомогу, робите це доброзичливо та від щирого серця! Тож нехай Ваша доброта повертається Вам сторицею! Дякуємо за створення осередку комфорту та затишку для наших дітей!
Низький уклін за Вашу натхненну і самовіддану працю, за непохитну віру у майбутнє нашого закладу. Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, душевного спокою та достатку! Нових цікавих проєктів та натхнення!
Ми Вас любимо! 

О. С. Крапив'янська педагог-організатор

Прочитано 389 разів
Web Analytics
monarchy-univalent