Четвер, 27 серпня 2020 17:47

Вчимося й навчаємося по-новому

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Напередодні 1 вересня в педагогів виникає безліч запитань, пов'язаних із організацією освітнього процесу в період карантину. У ліцеї було вирішено апробувати нові можливості, які відкриває нам світ сучасних технологій та різноманітних онлайн-платформ. Наш вибір – пакет G Suite for Education, який складається з безкоштовних хмарних інструментів для закладів освіти. Серед доступних сервісів маємо Gmail, Google Диск, Classroom, Meet та інші корисні й цікаві додатки.

Ніжинський ліцей Ніжинської міської ради при НДУ ім. М. Гоголя офіційно зареєстровано на платформі G Suite for Education. Тепер нам доступні такі можливості: організація повноцінного онлайн-навчання (відеоконференції, урізноманітнення форм контролю тощо) під адмініструванням досвідченого Павла Вікторовича Кіндєєва, зручність у користуванні, адаптованість засобів під навчальний предмет, створення комфортних умов для роботи ліцеїстів в умовах дистанційного навчання. Пакет G Suite for Education має безліч переваг, про які можна написати кілька сторінок… Але про це в наступних дописах! Слідкуйте за новинами на сайті ліцею.
У процесі апробації хмарних сервісів можуть і будуть виникати труднощі, проте вчителі ліцею готові прийняти цей виклик, обговорювати нагальні питання, учитися новому, ділитися досвідом. 

Що ж, до навчального року 2020/2021 ми у всеозброєнні!

Юлія Осталецька

Прочитано 449 разів
Web Analytics
monarchy-univalent