Вівторок, 30 червня 2020 14:34

МОЗ про правила перебування на пляжах

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Найкращих способів знизити ризик зараження на COVID-19 є уникнення місць скупчення людей, заявляють у ЦГЗ.

На пляжах можна перебувати без маски, але при цьому обов’язково дотримуватись соціальної дистанції не ближче, ніж 1,5 метри один від одного.

Згідно з рекомендаціями Міністерства, носити маски на вулиці потрібно у разі скупчення людей, а також коли не має можливості дотримуватись соціальної дистанції. Обов’язковим залишається дотримання маскового режиму в громадському транспорті та в приміщеннях.

Центр громадського здоров’я МОЗ України оприлюднив РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ТИХ, ХТО ПЛАНУЄ ВІДВІДУВАТИ ПЛЯЖІ В ПЕРІОД КАРАНТИНУ, введеного через коронавірусну хворобу COVID-19.

 

ЦГЗ нагадав, що одним із найкращих способів знизити ризик зараження на COVID-19 є уникнення місць скупчення людей. Проте якщо ви все ж вирішили відвідати пляж, то Центр громадського здоров’я рекомендує:

  • Дотримуватись фізичного дистанціювання не менше одного метра з іншими людьми. Лежаки, шезлонги та інші об’єкти, на яких відвідувачі пляжу можуть сидіти та або лежати також мають бути розміщені на відстані не менше метра.
  • Якщо немає можливості дотримуватись дистанції, необхідно використовувати маску (окрім перебування у воді), надягаючи її так, щоб були покриті ніс та рот.
  • Дотримуватись правил гігієни рук. А саме: мити руки проточною водою з милом перед вживанням їжі, після відвідування туалету, коли відчуваєте, що вони забруднилися. Не забувайте мити руки після зняття засобів індивідуального захисту (маски або респіратора).
  • Не варто торкатись брудними руками обличчя. Якщо немає можливості помити руки, їх слід обробити спиртовмісним антисептиком.
  • Дотримуватись етикету кашлю: чхати та кашляти в лікоть або одноразову паперову хустинку (яку слід одразу викинути та помити після цього руки).
  • Не обмінюватись речами з іншими людьми: рушниками, захисними окулярами, іграшками тощо. 

БЕЗПЕЧНОГО ВІДПОЧИНКУ НА ПЛЯЖІ!

 

Прочитано 276 разів
Web Analytics
monarchy-univalent