• Головна
  • Новини
  • Новини
  • Схвалено Порядок вступу до Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради при Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя у 2020 році
П'ятниця, 15 травня 2020 18:16

Схвалено Порядок вступу до Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради при Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя у 2020 році

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

15 травня 2020 року в режимі онлайн відбулася педагогічна рада працівників Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради при НДУ імені Миколи Гоголя. На порядку денному було розглянуто питання вступу до ліцею у 2020 році з урахуванням санітарно-епідеміологічної ситуації в Україні та світі, а саме уведенням карантину у зв’язку із COVID-19.

Під час засідання директор ознайомила присутніх з особливостями зарахування учнів до ліцею у 2020 році. Зокрема, наголосила, що вступ відбуватиметься з дотриманням принципів академічної доброчесності, прозорості, відкритості, справедливості, чесності, об’єктивності, рівності та неупередженості, а також із урахуванням санітарно-епідеміологічної ситуації у зв’язку із COVID-19. Світлана Геннадіївна чітко окреслила умови організації Конкурсу та прийому документів. Особливу увагу зосередила на етапах проведення Конкурсу, які передбачають: прийом документів в електронному вигляді; створення рейтингових списків відповідно до обрахування результатів навчання, оцінювання мотиваційних листів та обрахування Конкурсних балів; прийом оригіналів документів; зарахування до ліцею. 

Директор наголосила, що Конкурс передбачає оцінювання двох складових: результатів навчання вступника із визначених Конкурсною комісією предметів та мотиваційного листа. Крім цього, Світлана Геннадіївна обумовила особливості зарахування учнів до ліцею поза конкурсом, умови апеляції, етапи порядку зарахування, а також назвала особливості контролю за проведенням вступних випробувань.

Детально ознайомившись із положеннями Порядку вступу (варіант 2) до Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради у 2020 році, усі педагогічні працівники мали змогу долучитися до обговорення відповідного документа, а також надати пропозиції щодо коригування певних пунктів. Педагогічною радою ліцею було розглянуто всі пропозиції, внесено відповідні корективи та схвалено Порядок вступу (варіант 2) до Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради при НДУ ім. М. Гоголя у 2020 році.

Детально ознайомитися з усіма положеннями Порядку вступу (варіант 2)  до Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради у 2020 році можна на сайті закладу в розділі ВСТУПНИКУ.

М. С. Бурльова, учитель ліцею 

 

Прочитано 661 разів
Web Analytics
monarchy-univalent