Середа, 22 квітня 2020 20:20

Як навчитися бути щасливими (до Всеукраїнського Дня психолога)

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Як наука психологія офіційно визнана у світі ще в 1879 році. В Україні в 1991 році в Інституті психології ім. Г. С. Костюка АПН України було створено новий підрозділ – Центр психологічної служби в системі народної освіти. А з 2004 року 23 квітня відзначають як  Всеукраїнський день психолога.  

Сьогодні майже в  кожній установі,  організації є посада психолога. На щастя, усе рідше даного спеціаліста плутають із психіатром. Адже психолог — не лікар, він не має спеціальної медичної освіти, не ставить медичних діагнозів, не лікує й не призначає лікарські  препарати (винятком в Україні є лікар-психолог, який призначає лікарські препарати, однак не ставить медичних діагнозів). Психолог - це фахівець, який оцінює, діагностує й вивчає поведінку та розумові процеси. Тож нині відвідування даного спеціаліста стало абсолютно буденним і навіть модним явищем. Так, пошукові запити психолога в Google за останні 5 років зросли удвічі в порівнянні з попередніми роками. За чим же люди йдуть до психолога? Відповідь очевидна - навести лад у своїй душі та наповнити її щастям. Сьогодні хочу запропонувати вашій увазі 5 кроків до щастя видатного швейцарського психолога, психоаналітика Карла Ґустава Юнга. Отже, що може робити нас щасливими щодня.

1. Фізичне здоров’я = Душевне здоров’я. Фізичні активності вивільняють "гормони щастя", які, у свою чергу, піднімають нам настрій:)

2. Гармонійні особисті стосунки. Коли ми проводимо час з людьми, які покращують наш настрій, життя наповнюється позитивом:)

3. Краса навколо і всередині нас.

"Той, хто дивиться назовні, лише спить, той, хто заглядає всередину, пробуджується », - Карл Юнг.

4. Позитивні емоції як вдома, так і на роботі. Гордість за те, чим ви займаєтеся, і віра в те, що ви робите, здатна зробити життя набагато щасливішим - як на роботі, так і за її межами:)

5. Віра в щось більше, ніж ви самі. Віра може бути різною. Головне - це має бути те, що допомагає нам прагнути до кращого, щасливого життя!

   Тож вірте, будьте активними, позитивними, душевно красивими, гармонійними й нехай ваші душі щодня наповнюються щастям!

У статті використані матеріали: https://www.ar25.org/article/narodnyy-oglyadach-vid-do-ya-instrukciya-dlya-pochatkivciv.html

Солдатенко Світлана, психолог ліцею

 

Прочитано 355 разів
Web Analytics
monarchy-univalent