Субота, 29 лютого 2020 18:57

День відкритих дверей «Ліцей гостинно запрошує!»

Оцініть матеріал!
(7 голосів)

29 лютого до нас завітали гості –  майбутні абітурієнти та їхні батьки. В останній сонячний  день зими в Ніжинському ліцеї відбувся День відкритих дверей, який розпочався в актовій залі НДУ імені  М. Гоголя зі святкового концерту, де гості мали змогу бути причетними до «Місії – 2020». Першокурсники «рятували світ від вірусу невігластва». Рада старійшин планети «Інтелектус» визначила наш навчальний заклад як «Місце сили», і тому «люди в бордовому» (лінгвісти), «люди в синьому» (математики), «люди в червоному» (історики) та «люди в білому» (природничники) своєю енергією творчості та  артистизмом змогли примножити  його потужність. 

Батьки, які завітали на свято, отримали від директора – Алєксєєнко Світлани Геннадіївни –  вичерпну інформацію про особливості та умови вступу до ліцею. 

Після концертної програми День відкритих дверей продовжився безпосередньо в приміщенні ліцею, де у класах за профілями відбулися показові уроки «Навчаємося із задоволенням», «Талант бути щасливим», «Літературно-правовий суд», «Вписані й описані трапеції», «Залежність властивостей вуглеводів від будови» та виховні години «У колі друзів», на яких присутні гості були не лише глядачами, а й активними учасниками.

Сподіваємося: ліцей зумів запалити цікавість та став мрією для наших майбутніх абітурієнтів, адже лише невпинне навчання та творчість можуть бути запорукою успішності.

 

Вікторія Диченко, класний 

керівник 1 курсу природничого класу

 

Прочитано 818 разів
Web Analytics
monarchy-univalent