Неділя, 23 лютого 2020 14:04

Математичний бій

Оцініть матеріал!
(5 голосів)

21 лютого у ліцеї відбувся традиційний турнір «Математичний бій» між учнями І і ІІ курсів математичних класів. Це не просто змагання! Це – свято Математики, інтелекту та дружби.

На «полі бою» зійшлися 2 команди: «Піфагорові штани» (1 курс математичного класу) – Косяк Артем (капітан), Герасименко Антон, Кашуба Роман, Кошовий Олександр, Тесленко Олександр, Щербина Анастасія та «√(-1)» (2 курс математичного класу)  –  Гнітій Єгор (капітан), Василенко Павло, Головач Варвара, Пономаренко Владислав, Спіцин Михайло.

Гості дійства мали можливість взяти участь у Конкурсі вболівальників, відповідаючи на запитання з історії математики. Значну кількість правильних відповідей дала Марина Валентинівна Семенова, заступник директора з виховної роботи.

Результати змагань оголосили члени шановного журі: учитель математики ліцею Юлія Петрівна Осталецька, канд. фіз.-мат. наук, доцент кафедри математики, фізики та економіки НДУ імені Миколи Гоголя Марина Борисівна Віра, ліцеїсти Проценко Ярослав (ІІ матем. клас) та Кулешова Софія (І матем. клас). У запеклій боротьбі перемогу отримала команда «√(-1)». Переможцями у номінаціях «Найкращий доповідач» і «Найкращий опонент» стали Герасименко Антон і Головач Варвара відповідно.

Учасники турніру продемонстрували ґрунтовну математичну підготовку, кмітливість і, звісно ж, любов до Математики. Вітаємо переможців і пишаємось усіма учасниками Математичного бою!

Симан С.М., учитель математики ліцею

 

Прочитано 495 разів
Web Analytics
monarchy-univalent