Субота, 22 лютого 2020 11:59

День безпечного Інтернету

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». 

 День безпечного Інтернету відзначають щороку. Мільйони людей об’єднуються, щоб надихнутися для позитивних змін онлайн, підвищити освіченість з питань безпеки онлайн та взяти участь у заходах, що проходять у всьому світі. День безпечного Інтернету націлений на створення безпечного та найкращого Інтернету, де кожний та кожна можуть використовувати технології відповідально, у дусі поваги, критично та творчо.

Для привернення уваги громадськості до важливості створення безпечного Інтернет-простору в усьому світі проходять відповідні тематичні заходи. 

У ліцеї  з метою захисту дітей від насильства та експлуатації через мережу Інтернет  на І курсі природничого класу було проведено  урок інформатики  на тему  «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?». У ході дискусії ліцеїсти обговорювали переваги й недоліки знайомства через Інтернет, ризики обміну особистими фото. Також учням було презентовано тематичне відео «Online-сексуальне насильство над дітьми в Інтернеті (онлайн-грумінг)», із якого вони отримали інформацію про явища онлайн-грумінгу і секстингу, способи їх профілактики.  Також ліцеїсти об’єднувалися в групи і опрацьовували  питання «Як я можу зрозуміти, що спілкуюся з шахраєм, мета якого отримати мої інтимні фото?», «Як я можу убезпечити себе від онлайн-грумінгу?», «Що можна зробити, якщо я потрапив в ситуацію погроз в Інтернеті щодо розповсюдження моїх фото та вимагання?», «Що я можу зробити, якщо дізнаюся, що хтось розповсюджує мої фото або фото моїх друзів чи однокласників?». Далі учні презентували свою позицію щодо обговорених проблем.  

Так ліцеїсти долучилися до відзначення Дня безпечного Інтернету та всеукраїнської акції #STOP_SEXтинг. 

Кіндєєв Павло

учитель інформатики

 

Прочитано 293 разів

Галерея зображень

Web Analytics
monarchy-univalent