Субота, 28 грудня 2019 10:05

НОВОРІЧНА КАЗКА

Оцініть матеріал!
(4 голосів)

Ось і завершується 2019 рік у нашому житті…

Ось і завершується перший семестр у нашому навчальному році…

Останній день навчання  кожен класний колектив ліцею завершим дружнім спілкуванням: смакували, ділились враженнями, згадували, обговорювали, будували плани…

А потім – довгоочікуване загальноліцейське свято.

Директор ліцею Світлана Геннадіївна Алєксєєнко підвела підсумки навчального семестру, з гордістю повідомила про його вагомі досягнення та привітала присутніх з прийдешніми святами. До поздоровлень долучилась голова Піклувальної ради ліцею Наталія Володимирівна Баранова, яка від імені усіх батьків висловила радість за успіхи дітей, побажала їм подальших звершень.

Урочиста частина продовжилась церемонією нагородження.

На сцені – переможці ІІ (міського) етапу предметних олімпіад: 32 ліцеїсти отримали грамоти та подарунки. Наступними були відзначені переможці спортивних змагань: з легкої атлетики (естафета, стрибки, біг),  з баскетболу (1 місце команда хлопців), з футболу (3 місце збірна юнаків),  з волейболу (3 місце команда дівчат). Отримали нагороди учасники роїв  ліцейського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та фестивалю патріотичної пісні. Завершили порядок нагородження активісти ліцею. 

Підведено підсумки загальноліцейських конкурсів: «Моя сторінка на сайті» та краще новорічне оформлення класних приміщень «Новорічний дизайн» (крім традиційно призових місць кожен колектив був відзначений у певній номінації).  

Подарунки (ексклюзивні блокноти з логотипом ліцею та шоколадні смаколики) для ліцеїстів підготувала Піклувальна рада, представники якої урочисто нагородили дітей на святі.

Так завершився перший розділ нашої новорічної казки, і на сцені розпочалося неймовірне дійство: мюзикл «Новорічна казка на сучасний лад». Проєкт (сценарист та режисер  хепінгу Ольга Станіславівна Крапив’янська) став новим нетрадиційним явищем в історії загальноліцейських свят. 

Головні герої Соня та Міша зустрілися випадково. У кожного своя життєва історія, розказана у стислих змістовних сценах, пісенних і танцювальних номерах  дуету.

Енергетикою наповнювали зал вокальні партії тріо (Куніцина Євгенія, Тимченко Анна, Фролова Вероніка) та хореографічні постановки (Бережна Владислава, зразковий хореографічний ансамбль «Арабеск» під керівництвом Оксани Лисиці)

До свята долучилися учні  усіх класів ліцею. У кожного колективу був свій танцювальний номер, індивідуальний, нічим не схожий на інший, але в комплексі всі виступи складали єдине танцювальне дійство, вибудуване у сюжетну лінію.

Історія головних героїв довела, що долаючи труднощі, буденні проблеми людина досягає омріяних висот, головне вірити та йти до своєї мрії. А ще важливо, щоб у тебе повірили та підтримали інші. 

Урочистий фінал –  сцену заповнили всі учасники мюзиклу: «З прийдешніми святами, ліцею!»

Новорічні свята – це сподівання, зустріч з надією і мрією, віра в казку!

І хіба сьогоднішнє свято не переконало, що ВАРТО ВІРИТИ В КАЗКУ?!

ЗДНВР М.В. Семенова

 

Прочитано 405 разів
Web Analytics
monarchy-univalent