Субота, 30 листопада 2019 14:11

Сузір‛я талантів

Оцініть матеріал!
(5 голосів)

Людина, що володіє вродженим талантом,

 відчуває найбільше щастя тоді, 

коли використовує цей талант.

Йоганн Вольфганг Гете

   Осінь…Похмуро…Холодно… Але не в Ніжинському ліцеї Ніжинської міської при НДУ ім. М.Гоголя. Останній тиждень осені був заповнений активними репетиціями та хвилюваннями наших зірок.

   У п’ятницю, 29 листопада, в актовій залі нового корпусу Ніжинського державного університету ім. М.Гоголя відбувся вибуховий концерт «Сузір‛я талантів», який дав змогу розкрити свої здібності нашим ліцеїстам. 

  «Дух свободи» -  феєричний виступ  зразкового хореографічного ансамблю «Арабеск» (керівниця Оксана Лисиця) розпочав концертну програму та наповнив зал неймовірною енергетикою.

 Конкурсна програма фестивалю вражала глядача різноманіттям. Мірошниченко Дар‛я продекламувала патріотичний вірш «Любий мій Ніжин», а Пархоменко Ольга з піснею «Промінь» запалила глядачів своєю позитивною енергією. Хореографічна композиція учнів І курсу математичного класу під назвою «United» показала справжню згуртованість та дружбу.

 І це тільки початок! Наступними на сцені виступали танцювальні колективи. Гурт дівчат ІІ курсу лінгвістичного класу «Dream Team» - з неймовірними гімнастичними вправами, а Cover dance група «GS» показала супер крутий танець.  «Та сама довгоочікувана вечірка» - хореографічна композиція, яку учні ІІ курс історичного профілю почали з відеоролика, а завершили ігровим танцювальним сюжетом.

Дует «Constellation» у складі Тимченко Анни та Фролової Вероніки виконав сучасний популярний хіт “New Rules». Вірш  Карпенко Юлії  «Твої листи завжди пахнуть зов’ялими трояндами» звучав мелодійно, спокійно, інтригуюче. 

Наш танцпол побачив також оригінальний естрадно-цирковий номер  від Хропач Аліни. У виступі команди «No limits» І курсу природничого класу мовою танцю розглядалась  сучасна актуальна соціальна тема – булінг. Ліцеїсти талановиті в написанні та прочитанні власних віршів і це довела Ядута Лілія з авторською поезією «Жива душа».  А який неймовірний танець у стилі степ  «Під небом Парижа» виконала Владислава Бережна.  

Просто вибухнув емоціями зал, коли  колектив ліцеїстів ІІ курсу природничого класу під назвою «Норадреналін» виступав з хореографічним номером «Вечір у стилі дев’яностих», який вони присвятили батькам. І саме за цей номер більшість глядачів віддали свій голос: «Норадреналін» - переможець  у номінації  «Глядацька симпатія»!  

   Ця сцена, вірогідно, ще не бачила стільки зірок. Кожен виступ  оцінювався журі, склад якого був особливий – наші матусі  (представниці Піклувальної ради ліцею). Підводячи підсумки фестивалю, вони висловили своє захоплення від побаченого, відзначили, що пишаються нашими ліцеїстами, радіють з того, які це талановиті діти. І, звичайно, жоден учасник не залишився без нагороди – кожен номер отримав номінацію! 

Пісня «Надія є!», у виконанні Коврової Анастасії під музичний супровід  Гераскіна Михаїла і вчителя ліцею Кіндєєва Павла Вікторовича,  стала завершальним урочистим акордом свята.

Фінальна пісня зібрала на сцені «сузір’я талантів» і переконала,  як багато ми їх маємо. А скільки ще відкриється за цей навчальний рік!  Вперед і вгору!

Класна керівниця І курсу математичного класу

Негода В.В.

заступниця директорки з навчально-виховної роботи Семенова М.В.

ДЯКУЄМО ЗА ФОТОРЕПОРТАЖ ЛЕВЕНКУ ОЛЕКСІЮ!

 

 

Прочитано 650 разів
Web Analytics
monarchy-univalent