П'ятниця, 11 жовтня 2019 18:41

Весела англійська

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Останній робочий день – п’ятниця… Якою вона була в ліцеї? Незабутня, насичена грандіозним заходом із англійської мови для дев’ятикласників міста.  

11 жовтня в рамках тижня іноземних мов відбувся творчий вечір "English is fun, isn't it?", який провели учні Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради при НДУ ім. М. Гоголя під керівництвом учительок англійської мови Негоди Віталіни Василівни та Мохір Вікторії Воломирівни. У ролі ведучих блискуче виступили Тимченко Анна та Залозна Дарія. Пархоменко Ольга, учениця 2 курсу математичного класу, та Тимченко Анна з 1 лінгвістичного талановито заспівали  пісні англійською. Учениці 1 курсу лінгвістичного класу Куніцина Євгенія,  Хропач Аліна та Нечваль Мілана запалили паркет жвавим танцем. Дяченко Ольга, учениця 1 математичного, провела конкурси для гостей заходу.  

Дев’ятикласники показали свої таланти та знання  англомовних  фільмів та пісень, а також чудово провели час, про що свідчили їхні бурхливі оплески та радісні вигуки. Після концерту обличчя і ліцеїстів, і гостей сяяли усмішками,  що є безсумнівним доказом того, що англійська – це не лише корисно, а ще й класно та весело!

Учительки англійської мови Мохір В.В. та Негода В.В.

 

Прочитано 377 разів
Web Analytics
monarchy-univalent