Понеділок, 30 вересня 2019 06:52

Олімпійський тиждень

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Бути здоровим – природнє  бажання кожної людини. Збалансоване харчування, режим дня, активний спосіб життя –  і мету буде  досягнуто! Заняття спортом у цьому переліку є обов’язковим.

Протягом 23-27 вересня у ліцеї проходив «Олімпійський тиждень».  Він мав на  меті  пропаганду здорового способу життя, популяризацію серед молоді  різних видів спорту, залучення учнів до систематичних занять  спортом.  

Ліцеїсти демонстрували свої спортивні навички та уміння  у змаганнях з міні-футболу, баскетболу, легкої атлетики, настільного тенісу. Особливо варто відзначити активність учнів І курсу історичного та математичного класів. 

У змаганнях з міні-футболу  та баскетболу перемогу отримала команда учнів І курсу математичного класу. Легкоатлетичних «олімпійців» через погодні умови остаточно виявити не видалось можливим. Переможцями з настільного тенісу стали Гнітій Єгор (І місце), Фесюн Станіслав (ІІ місце), Тесленко Олександр (ІІІ місце).  Наполегливо йшла до успіху  єдина дівчина у цьому виді змагань Ільченко Дарина.

Вітаємо і переможців, і учасників спортивних перегонів. Бажаємо олімпійських звершень.

ЗДНВР  М.В.Семенова

 

Прочитано 331 разів
Web Analytics
monarchy-univalent