Неділя, 22 вересня 2019 20:25

Природничі класи – єдине ціле!

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Нещодавно у стінах молодіжного антикафе «Hey Bro» відбулось знайомство між учнями першого та другого курсів природничого класу. На початку інтерактивом було відкриття «Скриньки цікавості». Кожен ліцеїст мав змогу навмання дістати з неї несподіване запитання та, назвавши своє ім’я, згадати курйозні випадки з дитинства, розповісти про своє життєве кредо, друзів, рідних, хобі, домашніх тварин, розкрити секрети щасливої родини. Неабиякий захват викликали у природничників асоціативні картки! Як захопливо шукати спільні риси з персонажами ще не забутих мультфільмів та казок.

Хто ж як не «біологи» розуміють, що рух – це життя! Вікторія Володимирівна швидко зорієнтувалась у ситуації й підготувала сценарій казки «Ріпка» на сучасний лад. Неймовірно, шляхом рандомного вибору знайшлася роль не лише для першачків та їх старших наставників, але й для Юлії Петрівни! Все по чесному. Актори були неперевершені й швидко вжилися в свої ролі. Присутнім було цікаво спостерігати за дійством і, головне, всі мали гарний настрій.

А чи знаєте ви скільки планет у Сонячній системі? А яка найбільша тварина світу? А от учні природничих класів знають! І не тільки це! Під час вікторини «Про все на світі» активісти отримали за правильні відповіді чимало цукерок.

Традиційно свято зустрічі закінчилося посвятою в справжнісінькі природничники, під час якої першокурсники промовили клятву, в якій обіцяли бути не тільки служителями хімічних формул та біологічних сполук, а й витривалими спортсменами, неймовірними акторами, танцюристами, співаками та продовжувати тримати лідерство й бути активними у ліцейському житті.

Невимушена атмосфера дозволила  не  лише чудово  провести час, але й знайти нових друзів. Налаштовуємося в майбутньому на цікаве спілкування та взаємопідтримку!

Вікторія Володимирівна Мельниченко,

Юлія Петрівна Осталецька, 

класні керівники природничих класів

 

Прочитано 294 разів
Web Analytics
monarchy-univalent