Вівторок, 10 вересня 2019 21:28

STEM-квест "У світі чисел" в математичному класі

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Ніщо не є таким цікавим, як розгадувати таємниці цифр. Але для учнів нашого навчального закладу немає нічого неможливого. 

Такі числові загадки ліцеїсти розгадували під час STEM-квесту «У світі цифр». Сформувавшись команди, учасникам було запропоновано дати відповіді на запитання з різних галузей знань: історії, хімії, фізики, літератури, інформатики та логіки.

Відповідями на поставлені задачі були номери кабінетів ліцею, у яких знаходилися QR-коди, які потрібно було просканувати та підтвердити свою відповідь.

Командам необхідно було пройти 8 станцій на швидкість і у спеціальній карті поставити відмітку. Під час квесту вміння діяти, думати, швидко реагувати слугувало запорукою перемоги. Тож ліцеїсти вкотре довели, що вони найрозумніші й найкреативніші, адже високі результати показали всі команди, але найшвидше вдалося впоратися учням І команди математичного класу.

Проведення такого заходу сприяло підвищенню мотивації навчальної діяльності, зокрема, у вивченні профільних дисциплін. Учні отримали гарний настрій та задоволення від участі й знову довели, що вони найкращі!

П. В. Кіндєєв, учитель інформатики

 

Прочитано 370 разів
Web Analytics
monarchy-univalent