Понеділок, 27 травня 2019 09:02

А в очах – радість і смуток… Останній дзвоник

Оцініть матеріал!
(8 голосів)

Ще задовго до початку свята актова зала нового корпусу НДУ імені Миколи Гоголя переповнена: ліцеїсти, батьки, вчителі, гості в очікуванні. Повітря пронизує хвилювання…

Свято відбувається у незвичайному місці – на вокзалі. Це вокзал зустрічей та прощань. А потяг мчить присутніх від зупинки до зупинки.

Із кожним днем наше життя летить

Не зупиняючись назустріч щастю,

І тільки іноді душа тремтить,

Поринувши в ліцейські дні прекрасні…

Директор ліцею Світлана Геннадіївна Алєксєєнко повідомила присутніх про досягнення навчального закладу за навчальний рік – радість та гордість у її словах.

Грамотами та преміями (завдяки Піклувальній раді) були нагороджені переможці Всеукраїнських учнівських олімпіад та Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, різноманітних конкурсів та фестивалів («Найрозумніший учень Ніжина»,  Фестиваль патріотичної пісні,  Фестиваль дитячих театральних колективів «те-Арт-соціо», конкурс комп’ютерного малюнку «Територія дитинства»,  Всеукраїнська краєзнавча акція учнівської молоді «Українська революція:100 років надії і боротьби», Всеукраїнський конкурс учнівської творчості у номінації «Історія України і державотворення», танцювальний конкурс «Майдан’s», змаганнях зі спортивного орієнтування «Пластун»), активісти ліцею.

Виступ рою «Фортеця», який на обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної  гри «Сокіл» (Джура)» посів ІІ місце, був сповнений патріотизмом. Зал аплодував стоячи: кожен присутній вболіває за могутність та територіальну цілісність своєї держави. Нагороджуючи команду «Фортеця»,  начальник Управління освіти Ніжинської міської ради Крапив'янський Станіслав Миколайович підкреслив, що ліцеїсти за 5 років змагань міського етапу чотири рази ставали переможцями та достойно представляли місто в області.

Підготовлені випускниками цьогорічні номери були справжніми подарунками для присутніх. Спогади та слова вдячності ліцею – у  відеопрезентаціях історичного та математичного класів. Учнів лінгвістичного класу й самих чекав сюрприз – виступ молодших сестричок та відеофільм від батьків. У кожного сльози на очах після зворушливого виступу учнів та батьків природничого класу: у їх спільному танці-дійстві показана ціла історія життя.

Обов’язковими є символічні атрибути свята: між першокурсниками та другокурсниками на знак дружби та неперервності поколінь обмін мантіями і дзвіночками,  як вдячність за неоціненні знання й душевне тепло вручення квітів учителям, пронизливе радісно-тужливе звучання останнього ліцейського дзвоника, надане випускником та майбутньою першокласницею.

Наостанок пронизують

слова фінальної пісні «Україна – це я, Україна – це ти, Україна – це ми»

та слова «До уваги пасажирів! На першу колію прибуває фірмовий поїзд «Останній дзвоник № 2019» сполученням Ліцей-Майбутнє».

Бажаємо та віримо:  майбутнє наших випускників буде щасливим!

ЗДНВР Семенова М.В.

 

Прочитано 505 разів
Web Analytics
monarchy-univalent