Вівторок, 21 травня 2019 17:54

Нариси із щоденника джуристів: день п'ятий

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

20.05 Понеділок 

Хто придумав вислів «Понеділок-день складний», той ніколи в житті не прокидався о 6.30, не вмивався холодною водою, не займався фізичними вправами та свіжому повітрі та не частував в польових умовах вівсяну кашу зі згущеним молоком, цукатами, родзинками, яблуком та бананами. Заряджені від такого енергетичного сніданку ми вирушили на змагання по стрільбі. І впевнено посіли в цьому конкурсі 1 місце із загальною кількістю балів - 129, із такими індивідуальними результатами: 

Дема Костянтин -24

Радченко Олександр-27

Спіцин Михайло-26

Козубенко Денис-27

Грушко Марія-25

Наступним етапом було штовхання гирі. І тут наші хлопці показали такі результати:

Дема Костянтин-67 поштовхи

Козубенко Денис-60

Зашкольний Вадим-74

Після змагань учасники рою запропонували відсвяткувати таку чудову результативність і проявили ініціативу у приготуванні обіду. Під час самого процесу не можливо було не помітити азарту та захоплення. А під час поїдання власноруч приготованої печеної у вуглях картоплі з сальцем та м’ясом у всіх аж за вухами лящало. До речі, це чудовий початок для того, щоб створити кулінарну книгу з рецептами від учасників рою «Фортеця». 

А ось ввечері Свістов Євгеній Васильович проводив дивовижний майстер - клас по приготуванню справжньої польової каші. Усі уважно слухали та запам’ятовували усі секретики від начальника нашого штабу.

Останній вечір на обласному етапі військово-патріотичної гри «Джура» був особливим, ми зібрались усі разом біля вогнища, душевно співали, говорили про життя та мріяли. Мабуть в той момент усі відчули себе максимально щасливими!!! Дуже хочемо, щоб на такі моменти наше життя було багатшим!

Крапив’янська О.С., заступник командира команди «Фортеця»

Прочитано 374 разів
Web Analytics
monarchy-univalent