Неділя, 19 травня 2019 20:47

Нариси із щоденника джуристів: день третій

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

18.05 субота

Якщо сказати, що день був надзвичайно насичений, то це нічого не сказати. Ми зі швидкістю реактивного літака переміщалися з однієї локації на іншу для участі в різних змаганнях.

Уже о 7 ранку на нас чекала ранкова руханка та смачний сніданок, а об 11.00 наша команда вийшла на старт до участі у конкурсі по орієнтуванню «Пластун». Загальний час, за який ми пройшли 6 контрольних пунктів - 16 хв 08 сек, що означає 3 місце у турнірній таблиці. Загальна дистанція складала 1,5-2км. Кожен контрольний пункт передбачав : 

1. евакуація постраждалого на плащ-палатці 

2. стрільба, метання гранати 

3. транспортування потерпілого 

4. екстрена допомога потерпілому 

5. лабіринт-павутинка

Після обіду до нас завітала Шапар Ангеліна Дмитрівна, вчитель англійської мови, щоб підтримати нас у конкурсі по перетягуванню линви. До речі, сьогодні вона святкувала свій день народження. Ми не змогли залишитися осторонь цієї чудової події та урочисто привітали її у найкращих традиціях нашого рою-святковим шикуванням, теплими словами, повітряними кульками та тричі вигукнули «ура» в її честь! Емоції щастя переповнювали Ангеліну Дмитрівну, раді, що змогли зробити цей день для неї особливим! 

Пригостившись святковими частуваннями, ми, повні сил та бажання перемогти, вирушили на локацію, де проходило змагання по перетягуванню линви. 

Без сумнівів наші хлопці показали гарний результат і посіли 4 місце у цьому конкурсі. Було складно, були достойні суперники, але наші невеличкі секретики - дружня  підтримка та лимони :lemon: зробили свою справу. У загальній зведеній таблиці на сьогоднішній день ми посідаємо 1 місце, що не може не радувати нас!!!

Але це ще не все...

Вечір закінчився нашим виступом на творчому конкурсі «Ватра», свій виступ про Крим ми присвятили сьогоднішньому дню жалоби, 75-річниці депортації кримських татар та сучасним подіям, що відбуваються на території анексованого українського Криму. 

За два дні проведення творчого конкурсу наш рій, знову ж таки, посідає перше місце. Дуже сподіваємось, що ми збережемо лідируючі позиції та покажемо чудові результати по туризму, стрільбі та штовханні гирі. 

Тримайте за нас кулачки!

Крапив’янська О.С., заступник командира команди «Фортеця»

 

 

 

Прочитано 348 разів
Web Analytics
monarchy-univalent