П'ятниця, 17 травня 2019 19:41

Нариси із щоденника джуристів: день другий

Оцініть матеріал!
(5 голосів)

Сьогоднішній ранок нам запам’ятається освіжаючим душем та активною руханкою на головному стадіоні табору в с. Количівка. Коли півтисячі джуристів рухаються під запальну музику в одному ритмі, це надзвичайно заряджає та налаштовує на позитивний настрій. Нарешті стали відомі результати конкурсу «Ведун», можете привітати нас із зайнятим 2 місцем. О 08.30 розпочався конкурс «Рятівник».  Смачно поснідавши, ми вирушили підкоряти нові вершини. Конкурс складався з двох частин: практичної та теоретичної. Наші дівчатка-розумнички за 3 хв., з можливих 10, впоралися з 3 завданнями, які передбачали надання першої медичної допомоги. Непростими були теоретичні завдання, але об’єднавши  всі свої сили та знання, ми змогли з ними впоратися. 

Натхненні новими досягненнями, ми гідно презентували Ніжин і свій табір поважним та компетентним суддям, зустрівши їх хлібом-сіллю та фірмовими ніжинськими огірочками. 

Після обіду (що для українця може бути смачніших ніж борщ) на нас чекав довгоочікуваний конкурс строю та пісні «Впоряд», де ми гідно вибороли 4 місце.

Також день був насичений майстер-класами від гвардійців і представників національної поліції України.

Сьогодні розпочався перший день показу творчих номерів «Ватра», тому ми побігли займати найкращі місця біля сцени.

До завтра!

Крапив’янська О.С., заступник командира команди «Фортеця»

 

Прочитано 382 разів
Web Analytics
monarchy-univalent