Четвер, 16 травня 2019 15:02

Навчально-польові збори

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

15 та 16 травня 2019 р. ліцеїсти взяли участь у щорічних навчально-польових зборах з предмету «Захист Вітчизни».  Юнаки  мали змогу відчути себе справжніми військовослужбовцями. Заняття з військової типографії передбачало вироблення вмінь  щодо орієнтування на місцевості; визначення горизонту за компасом, годинником, сонцем. Під час заняття з тактичної підготовки ліцеїсти дізнавалися про основні риси загальновійськового бою, види вогню і маневрів в бою; дії солдата в бою та обороні; екіпіровку солдата під час застосування зброї масового ураження; вибір вогневої позиції; проводили тренувальні вправи з мінування території, тренувалися надавати  першу медичну допомогу. Кожен мав змогу ознайомитися з професією «військовослужбовець».  Поряд з юнаками знаходилися досвідчені педагоги Свістов Є.В., Кіндєєв П.В. та Боровик В.В.

 Дівчата теж не нудьгували, бо довели, що можуть рятувати людей в разі потреби. Адже так важливо вміти надати першу допомогу, робити штучне дихання, правильно накладати пов’язки. Заняття для дівчат проводили та приймали залік вчителі ліцею Кузьменко Г.П. та Мазур Н.П. Також ліцеїстки мали змогу отримати  медичні знання та відпрацювати практичні навички на базі Ніжинського медичного коледжу.

Учні ліцею вдячні всім професіоналам, які провели для них практичні заняття з предмету «Захист Вітчизни» на базі ЗЗСО № 17 та в медичному коледжі.

Упевнені, що наша молодь, у разі потреби, зможе врятувати та захистити ближнього, бо чи є щось важливіше за людське життя?

Крапив’янська Л.В., ЗДНВР

 

Прочитано 358 разів
Web Analytics
monarchy-univalent