Субота, 27 квітня 2019 18:00

STEM-«обід» за круглим столом

Оцініть матеріал!
(5 голосів)

У п’ятницю 26 квітня, напередодні Великодня, в рамках STEM-тижня «STEMівська весна-2019» на черговому засіданні гуртка із впровадження STEM-технологій в навчальний процес був проведений STEM-«обід» за круглим столом, який пройшов під гаслом «Піраміда: «за», чи «проти»?». STEM-«страви» до круглого столу підготували учні І курсу математичного класу ліцею під керівництвом «шеф-кухаря» Шевчука Олександра Григоровича, Заслуженого вчителя України, викладача фізики та астрономії.

 «Страви», приготовлені учнями і подані до STEMівського круглого столу були вишуканими та інтелектуально смачними. Ось їх перелік:

•«Пірамідка Мефферта» (Глущенко Олександр)

•«Піраміда як елемент архітектури» (Кодак Єгор)

•«Піраміда потреб» (Чуйко Дмитро)

•«Енергетичні піраміди» (Головач Варвара)

•«Піраміда, як елемент художньої гімнастики» (Рубан Дарія)

•«Телегра «Піраміда» (Коваленко Альона)

Засідання круглого столу пройшло в доброзичливій, теплій атмосфері. Обговорення доповідей показало неабиякий інтерес до поданої за «столом» інформації. Було наголошено, що розглянуті на засіданні типи пірамід далеко не вичерпують їх різноманіття. Адже існують ще фінансові піраміди, піраміди як геометричні фігури, гра у більярд «Піраміда» та багато, багато інших цікавих пірамід. Гуртківцями одностайно було прийняти рішення: «Пірамідам – так!».

О. Г. Шевчук, учитель фізики

Прочитано 1162 разів
Web Analytics
monarchy-univalent