Четвер, 25 квітня 2019 18:29

Ще одна перемога

Оцініть матеріал!
(5 голосів)

Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX) - це програма для учнів загальноосвітніх шкіл десяти країн співдружності незалежних держав (СНД) - Євразії, яка фінансується урядом Сполучених Штатів. Програма надає школярам стипендії, які дають їм змогу подорожувати до Сполучених Штатів, навчатися в американській школі протягом одного академічного року і проживати у американській родині.

FLEX був заснований у 1992 році, як основна програма Євразійської Шкільної Ініціативи Акту на Підтримку Свободи. Програма фінансується Державним Департаментом Сполучених Штатів. Вона була створена завдяки переконанню сенатора Біла Бредлі у тому, що найкращим шляхом для забезпечення довготривалого миру та взаєморозуміння між Сполученими Штатами та країнами Євразії є надання можливості молоді з цих країн особисто пізнавати Америку та американців. Основною метою FLEX є покращення взаєморозуміння між країнами та надання можливості молоді з Євразії спостерігати за американським державним устроєм та бути його частиною. З початку існування програми у 1993 році, більш ніж 22.000 молодих людей з Євразії взяли участь у FLEX і повернулися до своїх країн сповнені нового ентузіазму, бажання допомагати іншим та ділитися своїм набутим досвідом та знаннями для покращення життя у своїх громадах та країнах.

Незалежна комісія в США, яка складається з висококваліфікованих фахівців у галузі освіти та міжнародних обмінів обирає учасників програми.  Цьогоріч серед  фіналістів конкурсу і учень І курсу лінгвістичного класу Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради Чирик Владислав. Участь у програмі «FLEX»  для Владислава  – це неймовірний шанс не лише побачити світ з ракурсу іншої півкулі, але й добряче загартувати себе, покращити знання англійської мови, познайомитися з новими людьми. Оскільки хлопець став фіналістом з першої спроби, то не відчув на собі всієї напруги відбору. Це вже зараз, коли оголошено список фіналістів, прийшло усвідомлення того, що він став частиною приблизно двох сотень людей, яких обрали з кількох тисяч претендентів!

Вітаємо Владислава, бажаємо успішного навчального року в США та чекаємо на повернення до рідного навчального закладу!

Світлана Афанасова

 учитель англійської мови

 

Прочитано 360 разів
Web Analytics
monarchy-univalent