Неділя, 14 квітня 2019 19:13

Квітнева гуморина «Ліцейське задзеркалля»

Оцініть матеріал!
(4 голосів)

12 квітня ліцеїсти перших курсів  радо вітали  своїх друзів, однокласників, майбутніх ліцеїстів  та любих учителів  на ліцейській гуморині, яка відбулася  у незвичайному форматі казки «Королівство кривих дзеркал».  Без звичних ведучих та урочистих промов кожен глядач став свідком  подорожі дівчинки-ліцеїстки, яка потрапила у задзеркалля, зустрівши там своє відображення.  Дівчата мандрували ліцейською країною, де все було шкереберть. За сюжетом загального сценарію кожен клас мав завдання показати життя класу іншого профілю. 

Цікавою була інтерпретація життя лінгвістів у виконанні учнів математичного класу. У своїй мініатюрі хлопці потрапили у «лінгвістичний» рай, адже, як відомо, тут завжди найбільша кількість дівчат-красунь. Але на них чекала несподіванка. Хлопці прожили ці 10 хвилин в образі дівчат. 

 На долю природничого класу випало неабияке випробування. Їм довелося  зануритися  в історичні події минулих століть. Цікаво було також побачити, як вони  уявляють уроки біології та математики  в історичному класі.     

Історики показали незвичний урок біології у природничому класі, кумедний фінал якого здивував усіх глядачів.

Останнім номером у гуморині став виступ лінгвістів, які мали змогу відчути себе справжніми математиками, занурившись у світ теорем та формул. Але лінгвіст є лінгвіст. Під час виступу вони «писали» вголос твір-роздум про типового математика, декламували «математичні» вірші та справжньою родзинкою стала  мініатюра «сварка хлопців», яка повністю складалася з математичних понять та термінів.

Квітневий гумористичний експеримент вдався на славу. Фінальною акордом  концерту стала пісня гурту Океан Ельзи «Там, де нас нема» у виконанні чотирьох дівчат різних профілів. Ліцеїсти  дійшли висновку, що у гостях добре, але вдома завжди краще. Головне, що нас єднає одна мета та дружба. 

Н.В.Тимченко,

учитель німецької мови

 

Прочитано 405 разів
Web Analytics
monarchy-univalent