Вівторок, 12 березня 2019 10:35

Поезія – це завжди неповторність…

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

«Поезія – це завжди неповторність» - скільки змісту, емоцій, відчуттів у цих словах. Адже поезія – це не просто вид мистецтва, жанр літератури, це – стан душі.

Доторкнутися до такого стану, відчути силу і вплив слова змогли вчителі ліцею. 11 березня, у рамках проведення декади української мови і літератури, колектив ліцею завітав до поетичної вітальні справжніх майстринь словесності – С.Г. Алєксєєнко, Л.І. Коткової.

Кожен педагог прийшов зі своєю поезією, яка для них є особливою, символічною і навіть інтимною. Декламуючи вірші, вчителі, ніби розкривали свої душі й поставали романтичними, закоханими, мрійливими, залюбленими в свій рідний край, батьківщину, весну і, звичайно, творчість.

Полинувши у неймовірну духовну атмосферу поетичного світу, увесь колектив отримав естетичне задоволення, а також зміг насолодитися ароматним чаєм зі смаколиками, якими пригостили господині Поетичної вітальні.

Такий натхненний початок декади філологічних дисциплін налаштував усіх на творчий, духовний настрій  тижня української словесності.

М. С. Бурльова, учитель ліцею

 

Прочитано 367 разів
Web Analytics
monarchy-univalent