Понеділок, 18 лютого 2019 20:20

Писати від руки – корисно для здоров'я

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Для сучасного ліцеїста папір і ручка – це всього лише засоби навчання на заняттях та під час виконання домашніх завдань.   Більшу частину свого часу вони проводять з гаджетами, а писати від руки – це вже не модно й не престижно.

Але натомість американські вчені довели, що писати від руки дуже корисно для здоров'я. Адже виявляється ті, хто часто пише, мають дуже стійку й гарну пам'ять, оскільки під час писання мозок фіксує ту інформацію, яка відображається на папері.

Крім того, коли людина пише – розвивається й процес мислення, адже ми записуємо не усе підряд, а тільки те, що доцільно й точно передає наші думки.

Набір тексту на клавіатурі, за дослідженнями американців, призводить до розсіювання уваги, а подекуди й до нервового стану. Коли ж працює наша рука, то увага зосереджується на створюваному тексті й дозволяє написати його швидше й краще.

Експеримент показав, що писання від руки – це гарний засіб зняття стресу. Коли людина виводить лінії, символи, створює малюнки, таким чином вона звільняється від негативної енергії.

Але найголовнішою особливістю процесу письма від руки є те, що, створюючи текст, у нашому мозку активізуються усі його частини і формуються нові нейронні зв’язки. Вчені доводять, що якщо щодня писати від руки – людина довше залишатиметься молодою. Тож, любі ліцеїсти, відкладаємо вбік наші гаджети й скоріше беремося за папір і ручку.

М. С. Бурльова, учитель української мови

 

Прочитано 280 разів
Web Analytics
monarchy-univalent