Субота, 02 лютого 2019 21:43

Результати Тижня природничих дисциплін в ліцеї

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Тиждень природничих дисциплін в ліцеї відбувся з 28 січня по 01 лютого включно під гаслом «Немає нічого більш винахідливого, ніж природа». Позакласні заходи, що проводилися у рамках тижня, були спрямовані не тільки на поглиблення та розширення знань учнів з природничих дисциплін, але й на гармонійний розвиток їх особистості , міжособистісну взаємодію, інтеграцію математично-природничих дисциплін.  Це були різноманітні види та форми роботи: експерименти, дослідження, диспути, ділові ігри, прес-конференції, турніри.

Розпочався тиждень позакласним заходом з теми «Спадковість та мінливість», який був проведений у формі ділової гри для учнів І курсу лінгвістичного класу. Під час заходу учні були спеціалістами науково-дослідницьких інститутів, музею історії генетики, розповіли про історію розвитку та останні досягнення генетики людини, відповідали на питання. Найголовніше – зрозуміли, що треба виважено приймати рішення в особистому житті. 

Під час прес-конференції з теми «Природа краще знає», учні І курсу природничого класу мали змогу  розширити свої знання з біоніки, розповіли та продемонстрували за допомогою електронних презентацій використання біологічних знань в техніці, медицині, архітектурі, машинобудуванні, будівництві.  

Учні ІІ курсу природничого класу взяли участь у турнірі «Юний хімік», під час якого продемонстрували вміння використовувати додаткову інформацію з хімії, вміння представити її у формі електронної презентації, вести дискусію з опонентами та рецензентами. Усі учні – учасники турніру отримали грамоти в певній номінації і отримали масу позитивних емоцій.

І на завершення тижня - 1 лютого в аудиторії університету відбулася «STEM – подорож» Парфумер для учнів І курсу природничого класу. Учитель хімії Москаленко О.В. цікаво розказав та показав за допомогою демонстрацій способи одержання настоянок, екстрактів з природних джерел та хімічним шляхом. Учні з інтересом спостерігали та були помічниками в проведенні хімічних дослідів, мали змогу понюхати та оцінити есенції з різними ароматами апельсину, кави, рому, вишні тощо. 

Проведення Тижня показало, що учні та вчителі ліцею були співучасниками позакласних заходів. І ліцеїсти не тільки поглиблювали свої знання, але й мали змогу презентувати свої здібності, у дружній атмосфері спілкуватися між собою та вчителями.

 

Прочитано 382 разів
Web Analytics
monarchy-univalent