Понеділок, 19 листопада 2018 11:51

Ліцеїсти святкують 25-річчя ліцею!

Оцініть матеріал!
(6 голосів)

Минулий тиждень став початком святкування 25-річчя ліцею. 16 листопада у вестибюлі навчального корпусу відбулась розважальна програма для ліцеїстів. Особливо всі були в захваті від відомої та популярної гри «Склади слово». Учні без зайвих зусиль відповідали на запитання ведучої та формували слова із літер, які були їм запропоновані. Глядачі активно підтримували учасників бурхливими оплесками. 

Примушко Софія та Сребранець Аліна, учениці 1 курсу природничого класу, учасники учнівського парламенту, міністерства культури та відпочинку, підготували та провели для ліцеїстів конкурс «Хто я?», суть якого полягала в тому, щоб учасники відгадали, що зображено на картинці, у яке вони підставляли свої обличчя, задаючи аудиторії питання , на які можна було відповідати «Так» або «Ні». Зображення Карлсона та торта стали символічним атрибутом святкового настрою та неабияк підняли настрій усім присутнім. 

Також проходило змагання між хлопцями та дівчатами по плетінню косичок зі стрічок. До складу команд входило по 4 чоловіки, один учасник  - тримав 3 стрічки з однієї сторони, а інші 3 учасники – з іншої. Потрібно було не передаючи стрічки один одному, на швидкість, заплести косичку. Результати конкурсу  визначили команду дівчат переможцями цього змагання. 

Усі переможці були нагороджені корисними та оригінальними призами.

Протягом перерв лунали відомі та улюблені треки ліцеїстів. Посмішок та гарного настрою не можливо було приховати. Усі бажаючі робили фото на пам’ять біля святкової фото-зони.

Дискотека для учнів в розважальному центрі «Космос» стала завершальним елементом святкування 25-річчя ліцею.

Крапив'янська О. С., педагог-організатор

 

Прочитано 488 разів
Web Analytics
monarchy-univalent