Середа, 10 жовтня 2018 19:48

Всесвітній день психічного здоров'я

Оцініть матеріал!
(4 голосів)

Уперше цей день був відзначений 10 жовтня 1992 року за ініціативою Всесвітньої федерації психічного здоров'я. Психічне здоров'я, згідно з визначенням Всесвітньої організації охорони здоров'я, трактується як стан благополуччя, у якому людина реалізує свої здібності, може протистояти звичайним життєвим стресам, продуктивно працювати й робити внесок у свою спільноту. Отже, психічне здоров'я є основою благополуччя особистості.

Кожного року для проведення Всесвітнього дня психічного здоров'я обираються різні теми.

Наприклад, у 2017 році обговорювалася проблема збереження психічного здоров'я на робочому місці. Цьогоріч визначено не менш цікаву й актуальну тему, а саме «Молоді люди та психічне здоров'я в мінливому світі». Усім відома істина: діти, молодь – це майбутнє кожної країни. А для того, щоб держава процвітала, їй потрібні щасливі, усміхнені люди, які перебувають у гармонії з собою та навколишнім середовищем. 

Починаючи з 5 жовтня, Всесвітнього дня усмішки, ми почали роботу над збереженням психічного здоров'я нашої ліцейської молоді. Так, за ініціативи психолога  ліцею Солдатенко Світлани Володимирівни та учня ІІ курсу математичного класу Таранька Богдана, який під час ліцейського дня самоврядування виконував роль працівника психологічної служби, було проведено акцію «Селфі-посмішка». Мета цього заходу полягала у створенні сприятливого психологічного клімату, обміну  позитивними емоціями, покращенні настрою, що ефективно діє на психічне здоров'я. 

Сьогодні, 10 жовтня, із учнями та педагогами ліцею проводилися тематичні просвітницькі бесіди. А ще було  продовжено попередню акцію. Так, на ІІ курсі лінгвістичного класу проведено своєрідний флешмоб «Комплімент замість поганого слова». Учні знаходили один в одному найкращі якості, риси й озвучували їх. Звичайно, це підвищувало не тільки настрій, а й самооцінку як один із елементів психічного здоров'я.

Тож вітаємо всіх із цим цікавим святом і бажаємо міцних нервів, позитивних емоцій та гармонії:) 

Психолог  ліцею Солдатенко Світлана Володимирівна

 

Прочитано 600 разів
Web Analytics
monarchy-univalent