П'ятниця, 28 вересня 2018 21:20

Конкурс «Моя сторінка на сайті»

Оцініть матеріал!
(6 голосів)

28 вересня о 15.00 відбувся загальноліцейський конкурс класних куточків «Моя сторінка на сайті». Учні перших і других курсів представили власні проекти про свій клас – розповіли про навчальні будні в ліцеї та дозвілля. Ліцеїсти завжди відзначалися творчістю та нестандартним поглядом на життя. Конкурс іще раз підтвердив таку думку. Учасники з креативом підійшли до підготовки, тому присутнім було цікаво послухати і побачити, як живе і чим захоплюється ліцейська молодь. Час пролетів непомітно,  адже усі виступи, без сумніву, викликали захоплення та велику кількість позитивних емоцій. 

Об’єктивно оцінювало проекти учасників вельмишановне журі, до складу якого увійшли: Коткова Людмила Іванівна (заступник директора з експериментальної роботи, учитель української мови), Кресан Надія Петрівна (учитель англійської мови), Корінь Ірина Володимирівна (учитель української літератури). 

Гран-прі конкурсу здобули учні 1-го курсу природничого класу.

1 місце – математичний клас 1-ий курс.

2 місце – лінгвістичний клас 1-ий курс.

3 місце – лінгвістичний клас 2-ий курс. 

У номінації «Дослідники» перемогли учні історичного класу 1-го курсу; «Гумористи» – математичний клас 2-го курсу; «Лірики» – природничий клас 2-го курсу; «Оптимісти» – історичний клас 2-го курсу. 

Конкурс допоміг зблизитися учням, першокурсникам відчути себе повноцінними членами великої ліцейської родини. Тож вітаємо переможців, бажаємо подальших успіхів та перемог!

Лепьошкіна Оксана Вікторівна, учитель української мови

 

Прочитано 821 разів
Web Analytics
monarchy-univalent