П'ятниця, 07 вересня 2018 07:42

Перші дні навчання в ліцеї

Оцініть матеріал!
(4 голосів)

Пролунав Перший дзвоник. Розпочалися перші дні навчання в ліцеї. Цього року для всієї ліцейської родини вони особливі. Адже кожен, хто 3 вересня переступив поріг ліцею, прийшов не просто до навчального закладу, а до кращого навчального закладу міста. Перший дзвоник приніс для всіх багато змін, багато нових обличь, як учнів, так і педагогів, багато нових перспектив на навчальний рік. Разом із дзвоном Першого дзвоника ліцей розпочав свою нову історію, розгорнув чисту сторінку свого життя.  

Цікавим перший тиждень навчання став для першокурсників. Їх з усміхненими  обличчями й теплими серцями зустріли класні керівники, у них з’явилися нові друзі, новий стиль навчання й життя. Протягом перших занять першокурсники відкрили для себе навчання по-новому, адже побачили, що в ліцеї вивчення будь-якої дисципліни – це не просто сухий виклад матеріалу, а креативний, модернізований, сучасний, цікавий навчальний процес, який дозволяє кожному якнайповніше проявити свої знання, вміння й таланти.

Особливими перші дні навчання стали для випускників. Після літніх канікул кожен з них повернувся у свою родину, у свій клас, до рідних педагогів. Ці дні для учнів другого курсу і радісні, і сумні, але дуже цінні. Попереду у них рік найбільш бурхливих емоцій, цікавих подій, нових досягнень; рік, який назавжди залишиться в їхній пам’яті. 

Не менш особливим перший робочий тиждень став і для педагогічного колективу ліцею, де також з’явилося багато нових обличь, і дуже приємно, що серед них є випускники нашого навчального закладу. Усі вчителі, які цього року зустріли ліцеїстів прийшли до них з новими ідеями, пропозиціями, новими підходами до навчання, а найголовніше з любов’ю та теплими серцями. 

Попереду  у всієї ліцейської родини плідний, насичений, цікавий, ювілейний навчальний рік, позначений цифрою 25. Тож, хочеться побажати усім, у цей особливий рік: особливих емоцій, особливих подій, особливих зустрічей, особливих днів ліцейського життя!!!

М. С. Бурльова, вчитель української мови

 

Прочитано 426 разів
Web Analytics
monarchy-univalent