Четвер, 07 червня 2018 20:23

День психолога у мовному таборі «Промінь»

7 червня на учасників мовного табору «Промінь» чекала цікава та насичена програма в рамках Дня психолога. Складалася вона з двох частин: перша – показ відео психологічних експериментів і друга – відвідування Ніжинського міськрайонного центру зайнятості.

Усім відомо, що досить часто життя та різноманітні явища, які відбуваються в ньому, носять психологічний характер. Для того, щоб розкрити деякі таємниці й показати справжню реальність, ліцеїстам було запропоновано ряд цікавих психологічних експериментів. Учні дізналися про те, кому більш притаманна поліфункціональність: чоловікам чи жінкам, з’ясували психологічні установки дівчат та хлопців щодо прояву агресивності, переглянули експеримент Соломона Аша  про вплив групи на поведінку індивіда та ін.

Знання із психології допомагають людині стати успішною в усіх сферах життя, а особливо в тій, яку вона вирішує зробити своєю професією. Саме з метою профорієнтації учасники мовного табору вирушили до Ніжинського міськрайонного центру зайнятості. Провідний фахівець із профорієнтації Бондаренко Ірина Анатоліївна провела пізнавальну екскурсію закладом, запропонувала учням пройти тестування  на визначення професійних здібностей та індивідуальних особливостей. Далі на ліцеїстів чекав цікавий професійний квест під керівництвом фахівця з питань зайнятості Клименко Ірини Миколаївни, під час якого за обмежену кількість часу учні відгадували загадки, шукали та виконували завдання на професійну тематику. Закінчилася зустріч  обміном позитивних вражень.

Головну мету Дня психолога в ліцеї було досягнуто: учні поєднали приємне з корисним, отримали позитивні емоції та зробили для себе нові особистісні відкриття.

Психолог ліцею  Солдатенко С.В.