П'ятниця, 20 квітня 2018 08:37

А ми були у театрі!

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Нещодавно учні та вчителі  ліцею відвідали Ніжинський академічний український драматичний театр ім. М. Коцюбинського. Цього разу акторський колектив представив для нашої уваги комедію «Дім божевільних». Ліцеїсти мали  можливість зануритись у вир італійських пристрастей та інтриг. Актори показали справжну майстерність та безмежний талант. 

Дію вистави сценарист Едуардо Скарпетт переносить у містечко Неаполь , у якому провів більшу частину свого життя, де саме в цей час проходить святкове дійство - веселий карнавал.  Автор занурює нас то до пансіонату "Stella", то до маленької кав'ярні, де за філіжанкою кави проживають свої повсякденні, на перший погляд, дні відвідувачі. У кожного з них своя історія, свої радості, печалі та надії. Але ж всі ми знаємо італійський темперамент...

Та одного дня все змінюється, коли до Неаполю приїжджає в гості до свого племінника Чічілло багатий дядечко Феліче з дружиною та донькою. Великий статок своєї дружини він витратив та продовжує витрачати на свого "гультяя" племінника, який начебто здобуває Гіпократову освіту в одному із медичних вузів. Феліче хоче здійснити свою давню мрію - відкрити у своєму містечку Рокка-Секка клініку і мріє, що Чічілло її очолить. Та спочатку хоче подивитися на психіатричну лікарню в Неаполі, яку начебто очолює племінник. Але дядечко навіть і не здогадується, що Чічілло давно вигнали з медичного університету, а гроші, які він надсилав на навчання, племінник давно прогуляв і програв...Та все ж таки той брехнею завіряє дядечка, що диплом він вже має.

І Чічілло знову у пошуках чергового "виходу", як обдурити дядечка. І вирішення приходить саме собою : він представляє пожильців пансіонату "Stella", де і сам проживає, за своїх пацієнтів. Ось так Феліче і опиняється у самому серці цього вузла людських душевних перепетій, надій та сподівань.

Отже, ліцеісти не лише весело провели час, але і мали змогу долучитись до високого театрального мистецтва. 

Класний керівник 1 курсу історичного класу Вікторія Мельниченко

Прочитано 635 разів
Web Analytics
monarchy-univalent