Середа, 21 березня 2018 14:16

Рідна альма-матер

Оцініть матеріал!
(4 голосів)

Білий лебедю мій! Я у вирій від тебе беру і науку,  й тепло!

Перед світлим обличчям фасаду схилилися крони, 

І дванадцять колон твоє мудре леліють чоло…

Укотре з трепетом в серці переступила поріг славетного Ніжинського вишу, де 20 березня 2018  відбувся традиційний День відкритих дверей. Радісно він зустрів добрих друзів,  гостей,   абітурієнтів, тих, хто мріє здобути якісну вищу освіту.

До університету завітало чимало зацікавлених одинадцятикласників шкіл та ліцеїв міста, які мали змогу зустрітися з ректором університету Олександром  Григоровичем Самойленком. У своєму виступі він зазначив, що Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя – один із найдавніший вищих навчальних закладів України, відомий далеко за межами країни своїми освітніми, науковими та культурними традиціями.  «На сьогоднішній день ми готуємо фахівців за 32 спеціальностями, лише третина  з яких –  педагогічні, – зауважив Олександр Григорович.  

Учні мали можливість познайомитися та ближче поспілкуватися з деканами семи   факультетів: дізнатися про напрями підготовки фахівців,  особливості вступної кампанії 2018 року, відчути смак студентського життя через яскравий виступ команди КВК університету  «Дуракам закон не писан».

Ліцеїсти! Робіть правильний вибір!  Якщо ви наполегливі й талановиті  – ставайте студентами древнього Гоголівського  вишу!  Він є чудовим стартом  для реалізації творчих амбіцій, креативного та професійного розвитку.

Кошова Л.С., педагог-організатор ліцею

Прочитано 713 разів
Web Analytics
monarchy-univalent