Понеділок, 19 березня 2018 21:31

Використання Plickers у навчальній діяльності

Оцініть матеріал!
(4 голосів)

Концепція Нової української школи вимагає від сучасного вчителя добре орієнтуватися у комп'ютерному світі і вміти використовувати сучасні освітні ресурси, додатки, технології. Це необхідно для ефективного проведення уроків. Зацікавити сучасних учнів вивченням своєї дисципліни дуже непросто, адже ми працюємо з поколінням інтерактивних дітей, які потребують принципово нових підходів до навчання. Застарілі методи вже не спрацьовують. Тому вчителям необхідно перебудовуватися.

У кожного вчителя є свої улюблені методи та форми роботи, які він використовує у власній практиці, і які дозволяють йому зацікавити учнів. Існує безліч програм, що  дають можливість працювати в різних напрямках. 

Початок тижня інформатики не оминув і вчителів, він виявився надзвичайно продуктивним у плані професійного зростання вчителів ліцею. 19 березня був проведений майстер-клас "Використання програми Plickers на етапі повторення уроку". 

Plickers призначений для миттєвого оцінювання відповідей всього класу і спрощення збору статистики. Plickers використовує планшет або телефон вчителя для того, щоб зчитувати QR-коди з карток учнів. Картка у кожного учня своя, її можна повертати, що дає чотири різних варіанти відповіді. В програмі створюється список класу, і з його допомогою можна дізнатися, як саме кожен учень відповідав на запитання.

Чому саме Plickers? Використання Plickers на уроці дозволяє вчителю спростити собі життя і поліпшити зворотний зв'язок між собою і класом. Для дітей це програма — свого роду розвага, що дозволяє трохи відволіктися від рутинних уроків і в ігровій формі відповідати на питання. Найголовніше, що Plickers — це дуже проста технологія, яка не вимагає практично нічого, і яку кожен вчитель може почати застосовувати хоч завтра.

Майстер клас виявився особливо актуальним та цікавим. Присутні з неприхованим ентузіазмом давали свої відповіді на поставлені питання. Серед педагогів панував командний та робочий дух, радість правильних відповідей та уміння порадіти за своїх колег.

Кіндєєв П. В. учитель інформатики

 

Прочитано 698 разів
Web Analytics
monarchy-univalent