Четвер, 01 березня 2018 21:16

Зроби правильний вибір!

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Кожен одинадцятикласник постає перед серйозним вибором свого подальшого професійного шляху. Хтось з дитинства мріє стати лікарем і впевнено та цілеспрямовано крокує до медичного вишу, інший сумнівається між перспективою стати програмістом чи економістом, а деякі учні просто губляться в переліку навчальних закладів, спеціальностях, пріоритетах і, безумовно, потребують підтримки та поради. 

У Ніжинському міському ліцеї профорієнтаційна робота організована на високому рівні. Завдання педагогічного колективу полягає у формуванні в учнів свідомого ставлення до праці, професійного самовизначення в умовах вибору сфери діяльності відповідно до своїх можливостей, здібностей і з урахуванням вимог ринку праці. Крім того, проводиться роз’яснювальна робота, надається психологічна підтримка, організовуються зустрічі з представниками вишів або студентами. 

На цьому тижні ліцеїсти зустрілися з Вадимом Бабичем, випускником ліцею 2017, наразі студентом Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, факультет іноземних мов та військового перекладу. Вадим розповів про життя курсантів, навчання (між іншим 6 пар в день), перспективи на майбутнє. Він наголосив на тому, що вибір широкий і кожен може обрати різний напрямок, адже підготовка військових фахівців здійснюється за спеціальностями: «переклад», «міжнародна інформація», «політологія», «психологія», «міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «журналістика». 

Сьогодні наші зустрічі продовжилися й ліцеїсти ІІ курсу лінгвістичного та історичного  класів  завітали до Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Учні мали нагоду познайомитися та поспілкуватися з викладачами та деканом факультету іноземних мов Тезіковою Світланою Володимирівною, представниками студентської ради, які розповіли про діяльність факультету, можливість досконало вивчити англійську, німецьку, французьку мови, про участь у різних цікавих проектах .

Ми переконані, що такі зустрічі є не просто цікавими, а й дуже важливими, адже вони неодмінно допоможуть випускникам зробити правильний вибір!   

Кресан Н. П., учитель англійської мови

 

Прочитано 590 разів
Web Analytics
monarchy-univalent