Вівторок, 27 лютого 2018 08:27

“На крилах кохання”

Оцініть матеріал!
(6 голосів)

Ось уже вісімнадцять століть поспіль закохані всього світу відзначають найромантичніше свято року — День святого Валентина. І хоча сьогодні не 14 лютого — повітря в одинадцятій  аудиторії було сповнене любові. Погодьтеся, нам катастрофічно  не вистачає позитивних святкових днів, а особливо в доволі депресивну зимову пору. Так хочеться, щоб стріли Амура наздогнали кожного й  поєднали половинки, які загубилися серед юрби.

Отримати відчуття гармонії та щастя учням І курсу математичного класу допомогла бібліотекар Даниш Тетяна Володимирівна. Вона вже не один рік відкриває ліцеїстам чарівний світ книги, тож хто, як не вона, знає, як святкують День закоханих у Британії, Італії, Німеччині, Японії та Україні.  Ось і виникла в  Тетяни Володимирівни ідея провести конкурсно-розважальну програму “На крилах кохання”. Тут  під солодким соусом справжнього кохання ведучими Юрченко Анастасією та Литвинцем Іваном були представлені найромантичніші love story. Зі своєрідним почуттям гумору оцінювало команди чарівних дівчат і ексцентричних джентльменів поважне та водночас креативне журі: директор ліцею С.Г.Алєксєєнко, класний керівник В.М.Бережняк і вчитель математики Т.А.Овчинникова.

Так, “Кицюні” та “Романтики” змагалися за право стати командою “Закоханих”. Народна мудрість, що закоханий чоловік втрачає голову, – не про наших юнаків. Виявляється, про кохання, зітхання й найпотаємніші мрії більше знають саме вони. Та й у конкурсі “Ти без мене не ти, я без тебе не я” вони не поступилися дівчатам.

Не обійшлося й без виготовлення валентинок — символу цього свята. “Любов безмежна”, — намагалися довести “Романтики”, поєднавши серце з символом нескінченості. “Любов — це чарівне, магічне почуття, яке хвилює нас усе життя”,  —  стверджували “Кицюні”. 

Наступний конкурс “Пантоміма” довів ще раз: Таранько Богдан і сцена — єдине ціле. Він за декілька секунд підкорив аудиторію своїм темпераментом, запалом та оригінальністю. 

І родзинкою свята стала ... скульптура кохання, яку зліпили наші “Закохані” під керівництвом Світлани Геннадіївни. І як міфологічний скульптор Пігмаліон, так і всі присутні закохалися в це творіння. Перемогла любов!!!

Бажаємо, щоб кожний день вашого життя був сповнений коханням!

Тетяна Овчинникова, 

учитель математики

 

Прочитано 590 разів
Web Analytics
monarchy-univalent