Середа, 10 січня 2018 10:30

Зимові враження, або За декілька днів до Нового року…

Оцініть матеріал!
(7 голосів)

Напередодні Різдвяних канікул у ліцеї відбувся феєричний фестиваль-конкурс «Новорічний затишок моєї аудиторії», в якому взяли участь 8 класів. Вони створили маленький острівець щастя, де водночас поєдналися затишок, загадковість та зимова урочистість.

 Поки Україна стрімко рухається до Європи, ІІ лінгвістичний у передноворічні свята намагався бути ближчим до всього світу й відкрив для нас Азію, а точніше – Китай!..  Ця східна частина Землі завжди відрізнялася специфічною культурою, традиціями, уподобаннями, тому Новий рік там теж інакший. Для прихилення священних духів лінгвісти  створили власний Храм Неба – серце духовності. Аби бути мудрим та енергійним у 2018 році, тут обов’язково  треба було познайомитися з китайським драконом – символом, який притягує позитивні зміни в житті, керує подіями майбутнього, дозволяє правильно їх запрограмувати. Щоб остаточно зламати стереотипи й продемонструвати свою відкритість усьому новому, учні відмовилися від типової ялинки й прикрасили справжнє Дерево Світла червоними (на удачу)  кульками та ліхтариками…

Хоча дружна математична родина ІІ курсу  приймала гостей не в своїй рідній 11 аудиторії, однак вони створили надзвичайну затишну новорічну атмосферу в кабінеті англійської мови, переконавши всіх, що математики – то сила! Декор в етностилі, на вікні – місяць, зорі, на стелі – дзвоник-конус,  під ялинкою – справжнісінькі гостинці, у чобітках – смаколики – ось чим нас пригощали ці талановиті учні! 

Господарем  природничого класу І курсу на деякий час став маленький актор – йоркширський  тер’єр,   адже 2018 рік – це рік Собаки! Особлива окраса цієї аудиторії -  ялинкове королівство, в якому новорічні красуні оточили чарівне Оленятко, за яким спостерігала мила Снігова баба. Але ніщо не могло сховатися від пильного погляду Діда Мороза, який так і промовляв: «Високо сиджу, далеко бачу!».  А ще були новорічні листівки, де кожен мав можливість залишити власні побажання...

Історики-другокурсники продовжили тему новорічних подарунків,  вкотре переконавши нас, що хоча найважливіші речі в житті – це НЕ речі, однак матеріальна радість маленькими порціями заряджає й мотивує власну карму на більш  глобальні справи у прийдешньому році. Схема наступна: заходимо до 50 аудиторії, збираємо яскраві подаруночки, які так затишно розмістилися на новорічному підвіконні й очікують на свого господаря, і тішимося, як діти, надихаємося на світле майбутнє, підкорюємо 2018!

 У справжнє казкове містечко перетворилася аудиторія І курсу  історичного класу, бо Новий рік потрібен людям як казка, яка дає можливість повернутися в дитинство та відчути ледь помітний порух дива, стверджували учні. Тому й створили її, справжню новорічну казку, здатну розтопити  будь-яке холодне, байдуже серце, поселити в ньому любов і співчуття.

І курс математичного класу теж здивував нас  своєю креативністю, навіть якщо тільки цифри й формули в думках, навіть якщо теореми в серці. Учні цього класу порадували нас своїм ялинковим раєм! Новорічні красуні із паперу, прикраси  з формул! Так, саме з формул! Більше того, математики уміють задобрити символ 2018 року – Жовту Собаку:  кожен ліцеїст створив власне  селфі із тематичною маскою. Тепер точно на них  чекає успіх!

І лінгвістичний  традиційно прагне тепла й затишних зустрічей. Тому вони всіх запросили до Різдвяного каміну. А якою якісною і яскравою виявилася  фотозона, уміло створена творчими лінгвістками, бо бути інста-дівчиною – мрія кожної з них. Виграшним варіантом стало й те, що вона (ця фотозона) була тематичною. Тому в усіх ліцеїстів оновився контент акаунтів: тепер усі сяють у барвистих прикрасах п’ятої аудиторії.

Здавалося, кого  в ліцеї напередодні Нового року  можна було б вразити Дідом Морозом?! Але ІІ природничий ніколи не шукає легких шляхів, а завжди обирає складніший варіант… Вони вирішили  зламати стереотип господаря новорічних свят, яким традиційно є   Дід Мороз. Цього разу він казково перевтілився у їхнього куратора Тетяну Михайлівну Даньшину, яка у колі вірних песиків, символу 2018 року,  своїх невтомних і люблячих природничників, роздавала теплі посмішки, щирі побажання та дарувала гарний новорічний настрій.

Як і на кожному конкурсі, тут були свої переможці… Ними стали  ІІ курс лінгвістичного класу (І місце), ІІ курс математичного класу (ІІ місце), І курс природничого класу (ІІІ місце). Поважне журі   щедро винагородило їх.

Як і на  кожному фестивалі, тут були свої номінації: 

номінація «Тепло новорічного вогнища» - І курс, лінгвістичний клас;

номінація «Ялинковий затишок» - І курс, математичний клас; 

номінація «Новорічна казка» - І курс, історичний клас»;

номінація «Новорічне сяйво» - ІІ курс, історичний клас;

номінація «Новорічна ідилія» - ІІ курс, природничий клас.

Усі ми отримали величезне задоволення від побаченого та почутого, а учні – до того ще й посмакували солодощами з легкої та щедрої руки Піклувальної ради ліцею!

Сподіваюся, ошатні новорічні аудиторії,  гостинні  їхні господарі, наші ліцеїсти,   щирі новорічні побажання зарядили позитивною енергетикою увесь ліцей. Тому в 2018 році всі наші мрії обов’язково здійсняться!  

Кошова Л.С., педагог-організатор

 

Прочитано 1436 разів
Web Analytics
monarchy-univalent