Четвер, 28 грудня 2017 12:44

Ліцейська новорічна феєрія

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Улюблена пора року ІІ курсу історичного класу – зима.  Саме взимку ми у дружньому колі святкуємо Миколая, Новий рік, Різдво Христове та відпочиваємо на довгоочікуваний канікулах. 

 Грудень місяць для учнів Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради при НДУ ім. М. Гоголя був наповнений  різноманітними подіями. Це і кліп- арт, фестивалі, конкурси-огляди, благодійні акції, вручення подарунків від Святого Миколая. Атмосфера кожного із цих заходів була святково-піднесена, приємна і по-справжньому новорічна. Наші вихованці проявили неабиякий креатив та оригінальність у декоруванні класних кімнат, артистичність та винахідливість у створенні сценічних образів і, звичайно ж, стійкість, цілеспрямованість та терпіння у навчанні.

Любі мої історики!

Від щирого серця вітаю Вас з Новим 2018 роком! Нехай рік Жовтої Земляної Собаки принесе добро у Ваші оселі, милосердя й тепло у Ваші серця, сміливі ідеї, високі мрії та оптимістичний настрій. Будьтеу всьому першими, майте кохану другу половинку,ніколи не відчувайте себе третіми зайвими, майте свої чотири кути, щоб усе в житті було на «відмінно» , майте шосте відчуття і частіше бувайте на сьомому небі від щастя.

Назавжди Ваш класний керівник  

Світлана Іванівна Левченко

 

Прочитано 431 разів
Web Analytics
monarchy-univalent