Понеділок, 20 листопада 2017 16:24

Розвиваємо компетентності «Нової української школи»

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

15 листопада відбулася VІІІ Міжнародна природознавча гра «Геліантус» - 2017. Метою гри було формування в учнів цілісного уявлення про природу, наукового світогляду на основі знань з фізики, хімії, біології, географії, зацікавленості природними явищами, розвиток дослідницьких здібностей учнів. 

У грі взяли участь 9 учнів математичних класів. З них 4 учні І курсу (Глемезда Владислав, Литвинець Іван, Андрієць Богдан, Сердюк Владислав) та 5 учнів ІІ курсу  (Діденко Ігор, Парфьонов Глєб, Манойленко Володимир, Попик Іван, Ріпа Тетяна). Завдання гри викликало в ліцеїстів глибоку зацікавленість. Протягом 60 хвилин, які відводилося для відповідей, учні напружено самостійно працювали.

Саме такі ігри, як «Геліантус», створюють основу для успішної самореалізації особистості учнів, сприяють формуванню ключових компетентностей «Нової української школи», а саме в природничих науках і технологіях, які входять в систему STEM – освіти. У педагогічній діяльності працівників ліцею запровадження STEM – навчання відбувається не тільки під час навчальних занять, а й в позаурочний час – під час конкурсів, змагань, ігор.  

 Координатор гри «Геліантус» - 2017 – учитель біології Кузьменко Г.П.

Прочитано 463 разів
Web Analytics
monarchy-univalent